Orijinal oyun mu korsan mı?

Fiziki zarar verir demedim zaten, virüs bulaşır bir gün boyunca formatlamaya uğraşır diye dedim. Şahsen ben uğraşamam, tercih sizin.
PC kullanmayı bilen adam torrentten PC'sine virüs bulaştırmaz. Anca sitede gördüğü her şeye tıklayan insanlar virüs bulaşrırır PC'sine ki bunun torrentle alakası bile yok.

Mümkünse korsan yükleme. Bir oyun oynamadın diye dünya yok olmuyor. Oynamayınca ölmüyorsun. Ben 2-3 sene elektriksiz durdum. Ne diyorsunuz siz? Gaz lambası gibi bir şeyde ödev yaptım.

Tamam da bunun konuyla alakası yok. İmkansızlık durumundan bahsetmiyoruz. Bir seçim var ortada, senin durumunda yapılacak bir şey yokmuş. Seçim de şu para verecek misin yoksa vermeyecek misin tüm olay bu. Online oyunlarda şansınız yok, oynamak istiyosanız bayılcaksınız parayı ama hikaya bazlı oyunlarda torrent gayet işlevsel hoş çok paran vardır bas parayı al ama herkes zengin değil. Torrent mi yoksa orijinal mi hikayesi? Tamamen kişininin seçimine bağlı, bazıları emek var ortada torrent indirirsen emek hırsızlığı yaparsın diyor. Şahsen ben buna katılmıyorum çünkü bazı oyunlar cidden alım gücünün çok üstünde. Cüzzi bir fiyatı varsa verilebilir. Ama yine dediğim gibi seçim meselesi. Herkesin fikri kendine.

Geri
Yukarı