Oyun hesabı çalanlara hapis cezası kararı

@Yeniçocuk o zamanlarda bayağı gündem olmuştu bu kadın, eski video zaten :D
@hayati1984 zamanında KO hesabım için Doğan araba teklif etmişlerdi, gerisini sen düşün 12-13 sene önce falan.

@Yeniçocuk o zamanlarda bayağı gündem olmuştu bu kadın, eski video zaten :D
@hayati1984 zamanında KO hesabım için doğan araba teklif etmişlerdi, gerisini sen düşün 12-13 sene önce falan.

Oyun oynama olayı bile maddi beklentiye dönüşmüş. Bizim zamanımızda bugünün 1-2 lirasına atari jetonu alıp yarım saat 1 saat oynayorduk hevesimizi alıyorduk olay bitiyordu. Peki sen o araba teklifini kabul ettin mi? Ben olsam ederdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu parayı verenler var öyle mi?
Yılını söylemeyeyim (çok eski zamanlar) ama o dönemin asgari ücretinin yaklaşık 5 katına iron set hariç sattığım çarım oldu. :D Iron set de 1 asgari ücret kadar ediyordu o sunucuda aynı dönem.

Iron set olmadan satma nedenim şuydu; vakitsizliğimden dolayı çarla benden daha fazla oynayan diğer çocuğa jest olarak seti verdim.

Son düzenleme:
Oyun yapımcıları hesap satışı yasak olduğunu ve bu olayların yaşanabileceğini ve sorumluluk almayacağını belirtiyor. Bu durumda sorumluluk sende oluyor. Saçma ceza bence.

Sorumluluk kendisinde olduğundan dava açabiliyor zaten. Oyunun sözleşmesinde aksi belirtilse bile kanun daha üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı