Paranız olsa ne yapardınız?

Araba, sistemler hocam siz hayatı yaşamışsınız.

Bunlar ihtiyaç hayatı yaşamam için ve isteklerim için aylık 100k+ maaş almam gerekli.
Bu arada hayatı yaşamak ev araba değildir. Dünya turuna çıkmak gezip görmek, farklı kültürlere katılmak, özel yemekler yemek, tatil için özel bir adaya gitmek falan bize ev araba lüks geliyor.

Son düzenleme:
Bilgisayar toplayacak olanlara bir tavsiye vermek istiyorum. 3 maaşım ile RTX 3060'lı bir sistem topladım. İşimi çok rahat görüyor. Sürekli mesai yaptığım için bilgisayarı kullanmaya vaktim bile olmuyor. Eğer memur değilseniz ve hafta sonu tatiliniz yoksa bilgisayar almayı bir süre düşünmeyin.
Girdiğiniz zaman değiyordur ama. :)

Çoğu şeyden 100-200 adet alırdım. :) Örneğin çorap.

Ve tüm premium abonelikleri yenilenecek şekilde ayarlardım.

Bunlar ihtiyaç hayatı yaşamam için ve isteklerim için aylık 100k+ maaş almam gerekli.
Bu arada hayatı yaşamak ev araba değildir. Dünya turuna çıkmak gezip görmek, farklı kültürlere katılmak, özel yemekler yemek, tatil için özel bir adaya gitmek falan bize ev araba lüks geliyor.

Keşke bizim için de ihtiyaç olabilse, bizim için lüks falan diyorlar. Yemeyin, su içmeyin bile diyorlar. Artık araba falan direk hayal benim için. Ama çevrem de neredeyse herkes araba fetişisti gibi araba sayıklıyor.

Keşke bizim için de ihtiyaç olabilse, bizim için lüks falan diyorlar. Yemeyin, su içmeyin bile diyorlar. Artık araba falan direk hayal benim için. Ama çevrem de neredeyse herkes araba fetişisti gibi araba sayıklıyor.

Paranın değeri kalmadı zaten artık ilerdeki nesillere üzülüyorum arabayı bırak evleri bile olmayacak belki de.

Paranın değeri kalmadı zaten artık ilerdeki nesillere üzülüyorum arabayı bırak evleri bile olmayacak belki de.

Hocam 3 yıl önce hayalim vardı. İlk işime girer girmez aile evinden çıkacaktım. Kendime ortalama bir ev düzen hayat kuracaktım. Şimdi ölene kadar aile evinde kalırım diyorum. Evlilik bile hayal yani.

Aldığım para bana yetmeyecek. Bir de çocuk olacak onun hayatı mahvolacak. Kızdığım noktalardan biri de bu ben bu şartlarda çocuk yapmak istemezken evlenmeyi dahi düşünmezken. Okul dahi okumamış insanların kedi gibi üremesi. Ve bu çocukların geleceğin üç kağıtçıları ve serserileri olması.

Geri
Yukarı