Pençe-şimşek harekat bölgesinde 1 asker şehit oldu

Kaynak yok. Ama böyle bir şey var. Nereden öğrendiğimi hatırlayamıyorum. Ama Kürtler olmasaydı Çanakkale "Zaferi" diye bir şey de olmazdı. Bunu bilesin.
Kaynak yoksa böyle bir şey var diyemeyiz. Kürtler zaten toplumumuzda değer görüyor ve birçok Kürt kökenli sanatçı, siyasetçi, mevcut. Her Kürt dağ başında terörist olmuyor, silah satıp bölücülük yapmaya çalışan ABD'ye uyulmamalı.

Ne oldu şimdi?
Haber bültenleri 1 dakika anıp geçti.
Devletin sözde daha önemli işleri var.
Aile ocağına ateş düştü.
Şahsen klavyede yazacak bir şey bulamadığım en nadir zamanlardan birisini yaşıyorum şu anda.
Teröre lanet olsun!
Aklıma bu sahneyi getirdiniz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teröre lanet olsun!

Savaş artık silahla olmuyor. Bilimle oluyor. Sınır güvenliğimiz, eğer kürtlere verirsek toprakları işte tam da o zaman iyi olur. Şimdi ABD çok büyük bir destek verse PKK 'ya nolacak biliyor musunuz? Onlar almadan biz onların hak ettikleri toprakları verelim.
Kürtlerin yarısından fazlasının P*k'lı olması artık bana normal geliyor. Sizler aslında bir soykırımı hak ediyorsunuz. Tabi biz diğer ülkeler gibi olmadığımız için böyle sesiniz çıkabiliyor. En yakın zamanda sizinde sonunuz gelecek ve hayali kürdistan olanın mekanı kabristan olur bunu da unutma.

Savaş artık silahla olmuyor. Bilimle oluyor. Sınır güvenliğimiz, eğer kürtlere verirsek toprakları işte tam da o zaman iyi olur. Şimdi ABD çok büyük bir destek verse Pkk'ya nolacak biliyor musunuz? Onlar almadan biz onların hak ettikleri toprakları verelim.

Zaten vereceği desteği veriyor. Biz o toğrağı verince her şey bitecek mi zannediyorsun? Adamlar terör devleti kurmak istiyor o devlet kurulunca Türkiye sınırda hep taciz edilecek Hakkari'de yaşayanların bir güvenliği kalmayacak bundan ne anlıyorsun? Savaş bilimle oluyor diyorsun adamlar sınırda terör devleti kurmak istiyor diyorum bilim diyorsun :)
Bu dediğinin kaynağını atar mısın? Eki Görüntüle 993142

Sence sınırlarımızı genişletmemize izin verirler mi esad falan hani? Suriye girmemizdeki amaç güvenli bölge oluşturup bizdeki mültecileri oraya yollamak. Ciddi ciddi Suriye'yi fethetmeye çalıştığımızı düşünenler var.

Esadı tınlayan yok Rusya'nın iti o güvenli bölge dediğin yer artık Türk toprağıdır. Medyaya yansıtılan amaç o dur. Güvenli bölge oluşturulup mülteciler yerleşecek falan. Suriye de çok şehit verdik. Kılıç hakkı diye bir kavram vardır. Orası artık bizimdir. 10 yıla kalmaz Türk toprakları genişleyecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı