PlayStation 5 2 yıl sonra almaya değer mi?

Kusura bakmayın anlamamışım. Çok sert savunuyorlar burada Xbox'ı. PC yükseltmek şu an pek mümkün değil ama katıldığımız ortak noktalardan biri zaten Xbox Series S gibi bir konsolu PS5 kullanlar bile yan konsol olarak alıyor. Bu olayı Amazon.de'de gördüm fotoğraflı olarak yorumlarda mevcut ve çeviri ile ne dediklerini de görebiliyoruz. Buradaki çoğu Xbox savunan arkadaşa katılamıyorum maalesef, mantıksızca savunuyorlar ve her yerde nedense bu şekilde konuşuyor Xbox savunan arkadaşlar. Özel oyunları seviyorum ama konsol beni çok çekmiyor en azından ana cihaz olarak uzun süre kullanamam. Ryzen 2600, Sapphire RX 570 4 GB ve 16 GB RAM'li PC sahibiyim ama kardeşime verip bu yıl sonuna doğru Xbox Series S alacağım büyük ihtimalle. Artık ne zaman ekran kartları düzgün fiyatlara gelirse yeni sistem toparlarız. Bu arada AMD'nin yeni duyurduğu DLSS alternatifi çözümü Xbox'a da eklenecekmiş. Tabi PS5 tarafına gelir mi bilmem ama bu olay Series S'e çok yarayacağını düşündüğümden daha da mantıklı bir konsol oldu gözümde.

Kırdırsam sizi özür dilerim, iyi forumlar 👍🏻.
Ne kusuru, kırması canım, estağfurullah. Gayet güzel yorum yaptınız. Ben olsam şu an PC yönelmem kesinlikle. XBOX tercih ederim. Hatta XBOX yanına PS alması güzel fikirmiş. Bu zamanda bilgisayar almanın kahrı çekilmez. Parça beklemekten, fiyat ucuzlamasını beklemekten aylar, yıllar geçer. XBOX Series X yanına PS5 alsanız, 13.000 TL para tutuyor. 13.000 TL'ye güzel bir PC toplamak imkansız oldu bu dönemde. Hiç düşünmemiştim ikisini yan yana :) Arkadaşlara da güzel bir fikir olmuş olur.

Her şeyi fanatik boyutu savunan kişiler maalesef bitmez. PS konusuna gelip, zorla XBOX'a yönlendirmeye çalışanlara sinir oluyorum. Sistemi iyi olan birinin XBOX almasının mantıksız olduğunu söylüyorum diye kızıyorlar bir de :) Kızanlar hem PC'de, hem XBOX'ta aynı oyunu oynayacak kadar depresyonda herhalde. PC varsa, yanına PS alırsın. Bu kadar basit demek istediğim. Ama anlatamıyoruz.

XBOX Series S yerine X almaya zorlarsanız çok daha iyi olur. Sİze de iyi forumlar. Teşekkür ederim 👍

Son düzenleme:

Geri
Yukarı