PS5 vs Xbox series X

Makaleler
3
Meseleyi fazla uzatmayacağım. Yeni nesilde sizin tercihiniz ne olurdu? Bilgisayarcılar yazmasın toplamayı düşünmüyorum net. Sony beyciğim de her şeyi açıkladıktan sonra her şey belli artık. Evet fikirlerinizi paylaşın lütfen doğru ya da yanlış fark etmez tartışalım.

Türkiye şartlarında en mantıklısı Series S gözüküyor ancak globalde PlayStation 5 yine pazarın lideri olacak gibi duruyor.

IGN'de bu soruya verilen cevaplar şu şekilde:
Ekran Görüntüsü (1247).png

Son düzenleme:
Bence bu senenin kazananı net Xbox series X. Şu an PS 5 almak istersen bir de üstüne oyunlara para vereceksin ki 500-600TL gibi büyük bir rakam verebileceğini sanmıyorum kimsenin. Xbox Games Pass sayesinde gayet ucuza fazla ve güzel bir kütüphane elinde oluyor gerçekten avantajlı üsteklik bethestayı da aldı yani bethasta oyunları Game Pass'e gelir büyük ihtimalle.

Bence bu senenin kazananı net Xbox series X. Şu an PS 5 almak istersen bir de üstüne oyunlara para vereceksin ki 500-600TL gibi büyük bir rakam verebileceğini sanmıyorum kimsenin. Xbox Games Pass sayesinde gayet ucuza fazla ve güzel bir kütüphane elinde oluyor gerçekten avantajlı üsteklik bethestayı da aldı yani bethasta oyunları Game Pass'e gelir büyük ihtimalle.

PS Plus Collection var ama onda.
Gamepass varken ben PS5'e o kadar bayıp oyunlara da o kadar para veremem.

Türkiye şartlarında en mantıklısı series s gözüküyor ancak globalde PlayStation 5 yine pazarın lideri olacak gibi duruyor.

Ign'de bu soruya verilen cevaplar şu şekilde:
Eki Görüntüle 679525

Vallaha bence mantıklı değil. Dijital 5 400 dolar iken. Ayrıca aralarında ciddi fark var.
Yani PS PLUS COLLECTION Game Pass rakibi ama daha yeni çıkana kadar iyileşecektir.
Geriye uyumluluk ve kontrolcü hakkında düşünceleriniz neler peki?

Vallaha bence mantıklı değil. Dijital 5 400 dolar iken. Ayrıca aralarında ciddi fark var.
Yani PS Plus Collection Game Pass rakibi ama daha yeni çıkana kadar iyileşecektir.
Geriye uyumluluk ve kontrolcü hakkında düşünceleriniz neler peki?

Tabii ki en iyisi One Controller.

One kontrolcü mü kaldı Allah aşkına. Xbox çok değişiklilik yapmamış yeni nesilde de ama dualsense bence bariz daha iyi gibi.

Dostum senin amacın ne? İnsanların fikirlerini mi merak ediyorsun yoksa kendi fikrini mi benimsetmeye çalışıyorsun? Pil dışında her türlü daha iyi One Controller. Pes, FIFA oynasan çok daha iyi anlayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı