PS5 vs Xbox Series X

Ayriyeten PS Plus Collection diye bir şey yaptılar, PS Plus aldığında geliyor. PS4'ün hitleri bedava oluyor. İçinde GoW, TLOU, Batman Arkham Knight gibi oyunlar var. Başka bir şey daha geliştirdiklerini belirttiler.
Sony umarım üzmez bizi. 2. üretim dijital PS'lerden alma planım var.

Ayriyeten PS Plus Collection diye bir şey yaptılar, PS Plus aldığında geliyor. PS4'ün hitleri bedava oluyor. İçinde GoW, tlou, Batman Arkham Knight gibi oyunlar var. Başka bir şey daha geliştirdiklerini belirttiler.

Kesinlikle öyle. Konsolu alıp üyeliği aktive ettikten sonra 20 tane 4 oyunu ve 1 tane içinde gelen oyun ve de bir tane ben alsam diyorum 22 tane oyun yapıyor daha ne? Yani en azından sizi bir süre götürür diyorum sonra dijitalden satılabilir mi bilmiyorum bilen arkadaşlar lütfen yazabilir mi? Biz 5 kullanıcıları 4'ün hitlerini oynadıktan sonra 4 veya 5 kullanıcılarına satabilir miyiz dijital yolla?
Not: Ben 4 kullanmadım bilmiyorum onda böyle bir şey olup olmadığını. Ocak gibi PS5 almayı düşünüyorum.

Kesinlikle öyle. Konsolu alıp üyeliği aktive ettikten sonra 20 tane 4 oyunu ve 1 tane içinde gelen oyun ve de bir tane ben alsam diyorum 22 tane oyun yapıyor daha ne? Yani en azından sizi bir süre götürür diyorum sonra dijitalden satılabilir mi bilmiyorum bilen arkadaşlar lütfen yazabilir mi? Biz 5 kullanıcıları 4'ün hitlerini oynadıktan sonra 4 veya 5 kullanıcılarına satabilir miyiz dijital yolla?
Not: Ben 4 kullanmadım bilmiyorum onda böyle bir şey olup olmadığını. Ocak gibi PS5 almayı düşünüyorum.
1-Dediğiniz olayı bilmiyorum maalesef, konu açabilirsiniz.
2-PS5 Dijital 2021'de Türkiye'ye gelecek.

1-Dediğiniz olayı bilmiyorum maalesef, konu açabilirsiniz.
2-PS5 dijital 2021'de Türkiye'ye gelecek.

Dijitali sormuyorum da herhangi bir versiyon diskli dijital fark etmez zaten bu oyunlar herhal yukarıda dijital olacak ben onları satmayı soruyordum dijital olarak. Kardeşlik de var ya ondan soruyorum. Ben diskli 5'i alacağım.

Merhaba, PS5'te Xbox Series X'te birbirinden üstün özellikleri bulunuyor. Bu da aralarında beraberlik olduğunu gösteriyor. Xbox'ın 2K monitör desteklemesi ve monitörlerin FPS oyunlarda avantaj sağlamasıda tercihin Xbox tarafina kaymasını sağlayabilir. Dualsense ayrı bir hikaye. Kararı verdirecek olan oyunlar, hangisinin oyunları size sıcak geliyorsa onu tercih etmeliyiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı