PS5 vs Xbox Series X

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
2021 Xbox Series S almıştım depolama ve grafik memnum değildim güzel konsol ama grafikleri beni tatmin etmedi bende diyorum PS5 mi alayim Xbox Series X mi?
Küçükken PS3 Cafe de oynamıştım küçükklüğümden beri PlayStation almak istedim fiyatları görünce Xbox Series S aldım 2021 şimdi diyorum PS5 stok sorunları düzelmişse PS5 almak istiyorum. Sadece Online oyunlar seviyorum oynadığım oyun Call of Duty.

2021 Xbox Series S almıştım depolama ve grafik memnum değildim güzel konsol ama grafikleri beni tatmin etmedi bende diyorum PS5 mi alayim Xbox Series X mi?
Küçükken PS3 Cafe de oynamıştım küçükklüğümden beri PlayStation almak istedim fiyatları görünce Xbox Series S aldım 2021 şimdi diyorum PS5 stok sorunları düzelmişse PS5 almak istiyorum. Sadece Online oyunlar seviyorum oynadığım oyun Call of Duty.

Sadece Online oyunlar seviyorsan Xbox daha iyi.

PC'de Online oyun daha fazla ve daha iyi olur. Xbox vereceğin parayla PC topla.

Kral ben bilgisayara para vermek istemiyorum bir kere verdim bir daha verirsem gına etti beni sürekli crash NVIDIA driver güncelle Windows update güncelle sadece oyun oynayan birisiyim
PS5 alıp Online olsun hikayeli oyunlar olsun oynamak istiyorum
Xbox güzel ama bilgisayardan farkı yok Call of Duty oynayanların çoğu PlayStation oyuncuları Xbox çok az görüyorum fan boy filan değilim hangisinde oyunlar varsa onda oynamak istiyorum hikayeli oyunlar Online oyunlar fark etmez sadece oyun oynayan birsi PC toplamaz.

Kral ben bilgisayara para vermek istemiyorum bir kere verdim bir daha verirsem gına etti beni sürekli crash NVIDIA driver güncelle Windows Update güncelle sadece oyun oynayan birisiyim.
PS5 alıp Online olsun hikayeli oyunlar olsun oynamak istiyorum.
Xbox güzel ama bilgisayardan farkı yok Call of Duty oynayanların çoğu PlayStation oyuncuları Xbox çok az görüyorum fan boy filan değilim hangisinde oyunlar varsa onda oynamak istiyorum hikayeli oyunlar Online oyunlar fark etmez sadece oyun oynayan birsi PC toplamaz.

Az önce sadece Online dediniz?

Dedim ama arada hikayeli oyunlar oynamak istiyorum ama PS5 almak daha mantıklı değil mi exlcu oyunlarda güzel ama PS5 DualSense mükemmel diyorlar.

Bende PS5 var DualSense çoğu oyun desteklemiyor haberiniz olsun yani PS resmi oyunları destekliyor o da yeni çıkan, ve cihazın içinde yüklü olan oyun destekliyor o çok iyi, diğer oyunların çoğu çok iyi desteklemiyor yani bir yerden sonra kapatıyorum o titresimi adamlar o kadar uğramamış DualSense için. Hikayeli oyun oynamak istiyorsanız PS5 alın ama dediğim gibi Online oyun konusunda oyun yok neredeyse. Online oyunların çoğu Xbox exclusive çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende PS5 var DualSense çoğu oyun desteklemiyor haberiniz olsun yani PS resmi oyunları destekliyor o da yeni çıkan, ve cihazın içinde yüklü olan oyun destekliyor o çok iyi, diğer oyunların çoğu çok iyi desteklemiyor yani bir yerden sonra kapatıyorum o titresimi adamlar o kadar uğramamış DualSense için. Hikayeli oyun oynamak istiyorsanız PS5 alın ama dediğim gibi Online oyun konusunda oyun yok neredeyse. Online oyunların çoğu Xbox exclusive çıkıyor.

Dedim ama arada hikayeli oyunlar oynamak istiyorum sence Xbox Series X almak iyidir Microsoft Activision alırsa o zaman Xbox Series X alırım. Kusura bakma dostum internet gitti kafam bulak oldu Xbox Series X alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı