PS5 vs Xbox Series X

KaanOvacik

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
BİLGİSAYAR KASA İÇİ BİLGİLERİM >>

İŞ𝐋𝐄𝐌𝐂İ :İntel i5 11600
𝐀𝐍𝐀𝐊𝐀𝐑𝐓 :MSİ Z490 Gaming Wifi Edge
𝐄𝐊𝐑𝐀𝐍 𝐊𝐀𝐑𝐓𝐈 :Zotac Rtx 3060 12gb Oc
𝐑𝐀𝐌 :Xpg D60g 8x2 Dual Ram
𝐒𝐒𝐃 :Western Digital 1TB M2 SSD
𝐊𝐀𝐒𝐀 :Gamepower Warcry Kasası
𝐈Ş𝐋𝐄𝐓𝐈𝐌 𝐒𝐈𝐒𝐓𝐄𝐌𝐈 :Windows 11 Pro

BİLGİSAYAR KASA DIŞI BİLGİLERİM >>

𝐊𝐔𝐋𝐀𝐊𝐋𝐈𝐊 Razer Kraken Tournament Edition
𝐊𝐋𝐀𝐕𝐘𝐄 Razer Cynosa V2
𝐌𝐎𝐔𝐒𝐄 SteelSeries Aerox 5
Merhaba, bir konsol almak istiyorum fakat hangisini alsam karar veremiyorum. Bunun hakkında bir sürü video izledim yine kararsız kaldım ama PlayStation 5'in DualSense gibi özellikleri çok hoşuma gitti. Onun dışında performansları aynı gibi sadece kol mu farklı anlayamadım. Oyun kısmında da PlayStation oyunları daha kaliteli.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir konsol almak istiyorum fakat hangisini alsam karar veremiyorum. Bunun hakkında bir sürü video izledim yine kararsız kaldım ama PlayStation 5'in DualSense gibi özellikleri çok hoşuma gitti. Onun dışında performansları aynı gibi sadece kol mu farklı anlayamadım. Oyun kısmında da PlayStation oyunları daha kaliteli.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Hangisini alırsan al pişman olmazsın..

Kesinlikel pslaystation öneririm. Aylığı 80 lira olan Game Pass'de kaliteli AAA oyun sayısı bir elin parmağını geçmezken ben 40 liralık PS Plus essential ile 25'ten fazla AAA oyun aldım beleşe. Yıllık extra veya Deluxe PS Plus alırsan rahatlıkla işi çözersin.

PS Plus Deluxe 12 aylık 460 lira. Aylık 38 liraya denk geliyor. İçinde Uncharted ilk 3 oyunu. Last of Us PS5 sürümü. God of War 3, God of War: Ragnarök, Spider-Man Miles Morales gibi üst kalite ve oldukça pahalı bir sürü oyun var. Ayrıca yeni çıkan oyunları deneme sürümü olarak tek seferlik oynama şansı sunuyor. Kesinlikle Game Pass'den daha iyi.

PS Plus Deluxe 12 aylık 460 lira. Aylık 38 liraya denk geliyor. İçinde Uncharted ilk 3 oyunu. Last of Us PS5 sürümü. God of War 3, God of War: Ragnarök, Spider-Man Miles Morales gibi üst kalite ve oldukça pahalı bir sürü oyun var. Ayrıca yeni çıkan oyunları deneme sürümü olarak tek seferlik oynama şansı sunuyor. Kesinlikle Game Pass'den daha iyi.

Ragnarok yok diye biliyorum sadece GoW var.

Geri
Yukarı