PS5 vs Xbox Series X

hocam arkadaş ilk başta yazmış ne oynayacağım bu cihazla diye
Sadece belli başlı oyunları yazmış. Kategori yazmamış.
Çok fazla arada kalıyorum yani eskiden olsa gözüm kapalı Xbox alırdım fakat şimdi kararsızım.
Eğer PS4 exclusive oyunlarını oynadıysanız PS5'de exclusive oyunlar için çok beklerseniz hocam.

Eskiden PS oyunları pahalı geliyordu ve kütüphane sistemi yoktu sanırsam.
anladım hocam yani ikiside güçlü konsollar ömürleri uzun istediğinizi alabilirsiniz ama ps4 exclusive oyunlarını oynamadıysanız ps5 alabilirsiniz gerçekten çok iyi oyunlar

PlayStation konsolunun son zamanlarında adam akıllı oyun çıkarıyor.
Xbox oyunlarını ilk günden aboneliğe dahil ettiği için o kadar beklemez ayrıca.
hocam aboneliğe ekliyor ilk günden haklısınız ama yine adamlar bir oyun için 4 yıl veya daha fazla bir sürede oyun yapıyor playstationda'da geçerli bu durum

hocam aboneliğe ekliyor ilk günden haklısınız ama yine adamlar bir oyun için 4 yıl veya daha fazla bir sürede oyun yapıyor playstationda'da geçerli bu durum
Şuan için Xbox'ın yakın tarihte çıkaracağı daha çok oyun var hocam. PS hiçbir şey tanıtmadı. Son PS Showcase'de Spider Man hariç duyurulan tüm oyunlar Xbox'a da geliyor

Şuan için Xbox'ın yakın tarihte çıkaracağı daha çok oyun var hocam. PS hiçbir şey tanıtmadı. Son PS Showcase'de Spider Man hariç duyurulan tüm oyunlar Xbox'a da geliyor
hocam xbox'ın çıkarıcağı hangi oyunları var bir forza motorsport var birde starfield başka yakın tarihte çıkacak oyun bilmiyorum

Geri
Yukarı