PS5'mi Xbox Series X'mi?

Hocam özel oyuna gerek yok Game Pass'e eklenen 3.parti oyunlar için bile Xbox alınır.

@xefe Sony'nin çekilmesi konusunda net bir bilgi yok bende haberlerin yalancısıyım.

O oyunların toplasan 2-3 tanesi adamakıllı oyunlar Game Pass'e doğru düzgün oyun getirmiyorlar bir de PS tarafına bak God of War, The Last of Us, Uncharted serisi ve Spider-Man bana kalırsa PS tarafı daha iyi ama en iyisi PC.

Yeni Spider-Man oyunun da Türkçe yok ama Spider-Man'in tüm oyunlarında Türkçe olmadığı için net konuşamıyoruz o yüzden.
God of war ragnarok’da Türkçe vardı ve spiderman oyunlarında bir türlü Türkçe göremiyoruz bazıları bunun Marvelın yaptığını zannediyor öyle de olabilir.

O oyunların toplasan 2-3 tanesi adamakıllı oyunlar Game Pass'e doğru düzgün oyun getirmiyorlar bir de PS tarafına bak God of War, The Last of Us, Uncharted serisi ve Spider-Man bana kalırsa PS tarafı daha iyi ama en iyisi PC.

Hocam Activision satın alımından sonra daha kaliteli olacak ve şu an bile çok kaliteli bir kataloğu var Game Pass'in yapmayın objektif bakın lütfen saydığınız oyunlar güzel ama PS Plus'da Spider-Man TLOU2 God of War: Ragnarök gibi oyunlar yok bunlara para yetiştirmek zor.

Sony eskisi gibi özel oyun çıkartmıyor ve oyun fiyatları ciddi oranda yükseldi. Zaten her zaman kazıktı tahtını geri aldı. Ayrıca özel oyunlar PC'ye gelmeye devam ediyor.
Haklısınız oyun fiyatları hakkında zaten diyorum pc en iyi seçenek paran olmasa bile oynayacak oyun bulursun.

Zengin değilsen PS alınmaz. Atomic Heart en son 2-3K mı neydi. Birçok oyunun da fiyatı arttı. Tabiri caizse 2. dünya savaşını görmüş Hitman oyunları bile paketle 1.100TL gibi fiyatlara satılıyordu içinde yeni oyunları yok.

Hocam Activision satın alımından sonra daha kaliteli olacak ve şu an bile çok kaliteli bir kataloğu var Game Pass'in yapmayın etmeyin objektif bakın lütfen saydığınız oyunlar güzel ama PS Plus'da Spider-Man TLOU2 God of War: Ragnarök gibi oyunlar yok bunlara para yetiştirmek zor.

Para konusunda sonuna kadar katılıyorum yine haklısınız Activision'dan sonra daha kaliteli şeyler görebiliriz ama ilk bir görelim daha görmedik ki açıkçası çok güvenemiyorum Microsoft'a.

Hocam Activision satın alımından sonra daha kaliteli olacak ve şu an bile çok kaliteli bir kataloğu var Game Pass'in yapmayın objektif bakın lütfen saydığınız oyunlar güzel ama PS Plus'da Spider-Man TLOU2 God of War: Ragnarök gibi oyunlar yok bunlara para yetiştirmek zor.

Eninde sonunda bir gün yolları Plus'a düşecek hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı