Sürprizbozan RDR 2 hayal kırıklığı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ama şöyle bir şey var. Beğenmiyorum demek farklı kalitesiz demek farklı. Adam dese ki arkadaşım bana hitap etmedi, oyunun iyi veya kötü olması beni ilgilendirmez. Kimse bir şey demez ama arkadaş herkesin yorumuna "hahaha" atıyor.

Yahu tamam işte. Adama demek ki oyun kalitesiz gelmiş ne var bunda? Kalitesiz dedi diye Rockstar şirketi kapatacak mı tamamen? Ne saçma bir şey bu ya. Kalitesiz diyor diye konuyu uzattıkça uzatıyorsunuz. Sana kaliteli gelen oyun bana kaliteli gelmez bu böyle devam eder. Adamı boş yere linçliyorsunuz aslında.

Adama sabahtan beri gülücük atıyor diyorsunuz sende iki saattir beğenmedim atıp duruyorsun. Cins misiniz nesiniz anlamadım ki. Diğeri de gülücük atıp atıp duruyor hasta mıdır nedir :D adam engelli listem de şimdi fark ettim gülücük at dur kanka sevin biraz @Penetrator God.

Yahu tamam işte. Adama demek ki oyun kalitesiz gelmiş ne var bunda? Kalitesiz dedi diye Rockstar şirketi kapatacak mı tamamen? Ne saçma bir şey bu ya. Kalitesiz diyor diye konuyu uzattıkça uzatıyorsunuz. Sana kaliteli gelen oyun bana kaliteli gelmez bu böyle devam eder. Adamı boş yere linçliyorsunuz aslında.
Hayır. Yanlış düşünüyorsun.

Evet bana göre de Turbox bayağı kaliteli herkese öneririm arkadaşlar çünkü ben aldım 13 gündür bozulmadı pabici mobile 19FPS bence yeterli sonuçta anamızın karnında 60FPS ile çıkmadık. (!)

Ama şöyle bir şey var. Beğenmiyorum demek farklı kalitesiz demek farklı. Adam dese ki arkadaşım bana hitap etmedi, oyunun iyi veya kötü olması beni ilgilendirmez. Kimse bir şey demez ama arkadaş herkesin yorumuna "hahaha" atıyor.

Konunun başından beri bunu söylüyoruz ama anlamıyorlar ki, RDR 2'nin sevilmesi neden bu kadar zorlarına gidiyor anlamıyorum. Üzülmesinler, onlar da RDR 2 oynar bir gün :D

Konunun başından beri bunu söylüyoruz ama anlamıyorlar ki, RDR 2'nin sevilmesi neden bu kadar zorlarına gidiyor anlamıyorum. Üzülmesinler, onlar da RDR 2 oynar bir gün :D
Zaten şu Watch Dogs karakterli arkadaş (karakterin adını bilmiyorum) 2 gündür bu şekilde. AC oyunlarını çok seviyormuş ama RDR2 hantal olduğu için leş bir oyunmuş bunu savunuyor :D

Adama sabahtan beri gülücük atıyor diyorsunuz sende iki saattir beğenmedim atıp duruyorsun. Cins misiniz nesiniz anlamadım ki. Diğeri de gülücük atıp atıp duruyor hasta mıdır nedir :D adam engelli listem de şimdi fark ettim gülücük at dur kanka sevin biraz @Penetrator God.

İşte "Ona kalitesiz gelmiş." diye bir şey yok sabahtan beri anlatıyoruz idrak edemedin bir türlü:D Kalite kişiden kişiye değişen bir şey değil. Sen kaliteli bir kumaşın rengini beğenmedin diye o kumaş kalitesiz olmaz. Beğenmemek ayrı kalitesiz demek ayrı. Kaliteli bir şeye kalitesiz diyemezsin.

Oyuna kalitesiz dememiş aksine kaliteli demiş de 3 satır bir paragraf yazıp oyun kötü dedikten sonra o 3 satırdan biri de "O kadar övdüğünüz yere göğe sığdıramadığınız oyun bu muydu?" olunca insanların tepki vermesi doğal bence.

Babanın aldığı sistemle RDR2 oynamaya devam mı genç? Oyunu da baban almıştır 2 ay yalvarmışsındır şimdi sen baba ne olur arkadaşlarımda var bende yok diye :D

Hayır. Yanlış düşünüyorsun.

15 sayfa boyunca uzamış olan konu da bir tek doğru düşünen sensin. Sayın Recep Baltaş'ı ödülünü vermek üzere sahneye davet ediyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam normalde takmıyorum ben böyle tiplemeleri ancak bence konu sahibi arkadaş bu tarz bir tip değil. Oyunu oynamış, gerçekten beğenmemiş ve neden beğenmediğini de açıklamaya çalışmış kendince. Ana karakterin ölmesi kararına epey kızmış bana soracak olursan, ki dediğim gibi bu bile oyunun bir şeyleri başardığının bir göstergesidir zaten.

Yani sırf başkaları beğendiği için değil de gerçekten kendi beğenmediği için bu konuyu açmış gibi geldi bana.

İyi hoş yazıyorsun dostum ama aynı benzer konu geçenlerde Elden Ring için açılmıştı ama o konuyu açan arkadaş bu konunun aksine haklıydı ve bunu destekleyecek çok uzun detaylı bir inceleme de yapmıştı. Orada niye aynı yorumu yapamadın? Elden Ring fanı olduğun içindir muhtemelen ki zaten öylesin çünkü Elden Ring hakkında açılan konularda genellikle avukat gibi fırlıyorsun sürekli gördüğümden söylüyorum.

İyi hoş yazıyorsun dostum ama aynı benzer konu geçenlerde Elden Ring için açılmıştı ama o konuyu açan arkadaş bu konunun aksine haklıydı ve bunu destekleyecek çok uzun detaylı bir inceleme de yapmıştı. Orada niye aynı yorumu yapamadın? Elden Ring fanı olduğun içindir muhtemelen ki zaten öylesin çünkü Elden Ring hakkında açılan konularda genellikle avukat gibi fırlıyorsun sürekli gördüğümden söylüyorum.
Haklı değildi çünkü? Oyuna tonla farklı mekan koyup içini oyuncuların oyununu değiştirebilecek veya geliştirebilecek içerikle doldurmuşlar adam gelmiş "bu madenler çok gereksiz neden gireyim ki içlerine" gibi saçma sapan bir yorumda bulunuyor. Bu mu senin haklı dediğin şey gerçekten?

Geri
Yukarı