RDR 2'de neden Türkçe dil seçeneği yok?

Yeteri kadar internet bilgisine sahipsen 2-3 dakikada yükleyip kurabilirsin, siz yapamadınız diye herkes öyle olmuyor.

Yapamadıö değil yapmadım. Neden yama arayayım ki? Dediğim gibi İngilizce öğrenmek zorunda değilsiniz, kimsenin sizi zorlamadığı yok. Ama şu "Bu dil bile var bizim dilimiz neden yok?" muhabbetinden şahsen sıkıldım artık.

Bilmiyordum hocam sağ olun ama zaten adamlar milyarlar ile oynuyor 100.000 Dolar verseler ne olur ki?
Türkiye pazarından 100 bin dolar kazanmıyordur bile. Türkiye'den sayılı insan alıyor bu oyunları bu kur ile. Kar etmesi lazım bir de bunu unutmayın. Adam kar potansiyelini neden düşürsün?

Bilmiyordum hocam sağ olun ama zaten adamlar milyarlar ile oynuyor 100.000 Dolar verseler ne olur ki?
1M $'dan fazla olabilir, yani hikayenin uzunluğuna veya kelime sayısına bağlı galiba.
Fransızlar oyunlara para verip aldıkları içindir belki de?
Crack kullananlar yüzünden orjinal alanlar yok oldu.

Bilmiyordum hocam sağ olun ama zaten adamlar milyarlar ile oynuyor 100.000 dolar verseler ne olur ki?

100.000 Dolar'ın yarısını bile alamadığın yere neden o kadar para veresin? Hiçbir firma babasını hayrına iş yapmaz. Türk oyuncular satış anlamında ne zaman firmaları memnun eder, dil seçeneği gelir(Rockstar dışında)Gerçi Türk oyuncularında suç aramamak gerek ama, neyse...
Bedavaya bile yaparlar.

Yaparlar yaparlar. Türkler para saçıyor zaten firmalara bir de parayla mı çeviri yapacaklar?

Geri
Yukarı