Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

RDR2'yi ilk yüklediğimde büyük hayal kırıklığına uğradım. Çünkü oyun bana aşırı hantal, yavaş, ağır gelmişti. GTA V'deki aksiyona alışan birisi olarak bu bana çok garip gelmişti. Dayanamayıp oyunu silmiştim. Daha sonra çevremden o kadar övgü duydum ki, tekrar yükleyip biraz daha oynadım ve daha sonra oynadığım en iyi oyunlardan birisi oldu. Herkese öneririm, genç yaşlı herkes mutlaka oynasın.

Shooter tercih eden birisi RDR 2'yi beğenmiyor. Neden ki acaba?

Taraflı bakıyor olmayasınız.

Gerçi bu konu mizah konusu, çok da ciddiye almayın.

Dediğim şeyle bunun alakası ne? Niye God of War ile karşılaştıralım bu oyunu?

Sırf yorum yapmak için, zıt düşmek için yazıyorsunuz.

Daha bu konuda tartışmak istemiyorum, beni etiketlemeyin veya dediklerimi alıntılamayın.

Sizin sevip sevmemeniz, God of War ile karşılaştırmanız, puan sistemi olarak nasıl düşündüğünüz umurumda değil.

Kaç gün önce yazmışım.

Dostum Steam yorumlarını ve metacritic puanlarını ortaya atan sensin. Bu puanlara bakarsak God of War daha iyi bir oyun oluyor. Bu puanlamalarda GTA 4 98 puan almış demek ki RDR2'den iyi bir oyun. Oyunun hikayesini oynanışını kıyaslamak yerine metacritic puanlarını karşılaştırıyorsunuz işte komik olan taraf bu :D

Dostum Steam yorumlarını ve metacritic puanlarını ortaya atan sensin. Bu puanlara bakarsak God of War daha iyi bir oyun oluyor. Bu puanlamalarda GTA 4 98 puan almış demek ki RDR2'den iyi bir oyun. Oyunun hikayesini oynanışını kıyaslamak yerine metacritic puanlarını karşılaştırıyorsunuz işte komik olan taraf bu :D
Yahu kardeşim dediğin şeylerin umurumda olmadığını kaç kez söylemem gerekiyor?

Etiketleme beni, işsiz misin? Başka işin gücün yok mu? Niye bildirim görüyorum durduk yere?

Puanı yüksek olan oyun çok daha iyi falan da demedim. Kendiniz de misiniz acaba?

Sadece bu kadar eleştirmenlerden güzel puan alan bir oyun boş yere almaz. Vardır bir sebebi. Veya Steam'da 500 bin olumlu yorum boş yere almaz bir oyun.

RDR 2'yi de sevmiyorsanız sevmeyin kardeşim, beni etiketlemeyin.

Geri
Yukarı