Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

Goty ödülünün pek bir anlamı yok bence. Bir sürü oyun var goty olamayan iyi ve popüler. Tam tersi hak etmediği halde olanda var. Dragon Age: Inquisition 2014 yılının Goty oyunuydu ama gel gelelim hak etti mi hiç alakası yok.
Oyun basınının benim gözümde pek bir değeri yok direkt, Stray'e ödülleri yığıp Dying Light 2'yi aday bile göstermeyen adamlar bunlar. Tamam Dying Light 2 çok üst düzey bir oyun değil evet ama karşısındaki de Stray yani oyun bile değil :D

Oyun basını oyundan anlamıyor dediğimde linç yiyorum ama bunun başka bir açıklaması yok, oyundan anlayan kimse Stray'i bu kadar abartıp, büyütmezdi. God of War vs RDR2 karşılaştırmasına hiç girmeyeceğim bence ikisi de kazanabilirdi ikisi de hak ediyordu, ben RDR2 kazansın isterdim tabii o bana göre daha iyi oyun. God of War'ın oynanışı daha çeşitli ve yer yer daha keyifli ancak RDR2'deki açık dünya da başka hiçbir oyunda yok. Tabii bu "yemişim açık dünyasını aksiyon ver banaaağ" diyen adam için pek bir şey ifade etmeyecektir.

Telefondan girince, bende uzun böyle ciddi ciddi eleştiri sanmıştım :D

Metro, stalker oynayan birisi için vuruş hissi nasıl kötü gelmiş olabilir? Yine kendinle çelişir isin, Metro kontrolleri çok hızlı da RDR kontrolleri mi hantal? DOOM serisi ile de böyle bir oyunu karşılaştırmak saçma olur..

Yine sevdiğin oyunlara göre yorum yapıyorum, Stalker ve Metro zaten çok kısa sürede biten oyunlar. Ortalama bir Rockstar games oyunundan daha da uzun bu oyun, o yüzden at binme ve yürüme seansları uzun olmuştur diyorum.

Vuruş hissi Metro'nun çok daha iyi.
Ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney (X26515651654)? Metro'nun vuruş hissiyatı RDR2'den daha mı iyi? Alkollü falan mıydınız yazarken? RDR2 fanı olduğum için söylemiyorum, tarafsız bakıyorum. Harbiden bunu alkollü mü yazdınız?

Ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney ney (X26515651654)? Metro'nun vuruş hissiyatı RDR2'den daha mı iyi? Alkollü falan mıydınız yazarken? RDR2 fanı olduğum için söylemiyorum, tarafsız bakıyorum. Harbiden bunu alkollü mü yazdınız?

Bence Skyrim'in daha iyi vuruş hissi.

Az önce rdr2 oynuyordum. Bana kalırsa vuruş hissi o kadar iyi değil (kötü demiyorum) ama vurduktan sonra yaşanlar durumu düzeltiyor. Vurulan adamın silahı ile birlikte attan düşmesi veya ayağınınata takılıp at ile sürüklenmesi bu açığı kapatıyor.

Hocam bana kalırsa rdr2'yi sevmemişsiniz. Overrated olsaydı 97 puanla dünyanın en iyilerinden biri olamazdı. Haklı olduğunuz kısımlar var ama overrated dediğiniz kısma katılmıyorum.

Az önce rdr2 oynuyordum. Bana kalırsa vuruş hissi o kadar iyi değil (kötü demiyorum) ama vurduktan sonra yaşanlar durumu düzeltiyor. Vurulan adamın silahı ile birlikte attan düşmesi veya ayağınınata takılıp at ile sürüklenmesi bu açığı kapatıyor.

Hocam bana kalırsa rdr2'yi sevmemişsiniz. Overrated olsaydı 97 puanla dünyanın en iyilerinden biri olamazdı. Haklı olduğunuz kısımlar var ama overrated dediğiniz kısma katılmıyorum.

Overrated demek kötü demek değil. Gereğinden fazla abartılabilir bir oyun ama yine iyi oyundur sadece oyunla ilgili her şey fanları tarafından çok büyütülüyordur. Ayrıca tam tersi sorunları ve eksiklikleri de göz ardı ediliyordur.

RDR2'de Texture ayarlarını Ultra dışında High'a bile çekseniz iğrenç gözükür, o yüzden kaplamaları beğenmediğinizi varsayıyorum. RDR2 oynayacaklara tavsiye: Texture ayarını Ultradan düşürmeyin de diğerlerini ne yaparsanız yapın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı