Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

TLOU part 2 zaten teknik olarak daha üstün bir oyun inkar eden yok da RDR 2'nin vuruş hissi kötü dersen sallamak için sallamış olmaktan öteye gitmezsin benim gözümde. Göz var nizam var neresi kötü lan? Oyun hantal, ağır, sürekli at sürüyorum ondan leş gibi diyenleri gördüm anlarım da vuruş hissine laf edeni ilk defa görüyorum. Tamam gidip TLOU part 2 oynayabilirsin seni tutan yok.

Kötü kardeşim söylediğim oyunlara bakarsan kat kat iyisini görüceksin. Resident Evil 4 remake, God of War, Dying Light.

Yazdıklarına cevap vermiyoruz çünkü ciddi almıyoruz zaman kaybı olur yazmak. RDR2 kainatın en iyi oynudur karşısında durabilecek oyun GTA6'dır o da daha çıkmadı bu kadar basit RDR2 fanboyluğu yapmayın deyip stardey walley oynayıp God of War iyi dersin ama bu mahşerin en görkemli oyunun RDR olduğunu maalesef değiştirmiyor bu nesnel bir yargı öznel değil RDR kainatın en iyi oynudur.

RDR2'nin vuruş hissine kötü dediğin yerden sonra ciddi almayı bırakmıştır çoğu kişi seni zaten.

Tamam dostum şimdi bana 2018 GOTY ödülünü kimin aldığını söyle :D

Kötü kardeşim söylediğim oyunlara bakarsan kat kat iyisini görüceksin. Resident Evil 4 remake, God of War, Dying Light.

Tamam dostum şimdi bana 2018 GOTY ödülünü kimin aldığını söyle :D
Tamam dostum kötü, aynen. Bu sıralar da farklı olmaya çalışmak moda oldu.

Vuruş hissi konusunda katılmıyorum bana göre oyunun tek eksiği hikayenin çokça tekrar etmesi ve bir yere bağlanmaması artı olarak RDR2 çok abartıldığını düşünüyorum hikâyesi sıradan oynanış ve görsel olarak yeni nesil de birçok oyun da benzer sonuçlar görüyoruz.

Evet bu da var fakat ben vuruş hissini de beğenmiyorum. Hikayeye gelirsek zaten uzatmak için uzatmışlar. 1 kere banka 2 oldu 3 oldu 4. sıkıyor artık. Chapter 2 ve 5 benim için tamamen çöp.

Oyunun vuruş hissi beni tatmin etti şahsen. Bence bunlar şahsi şeyler bazı insanlar herkesin övdüğü GoW sever bazıları sevmez olabilir yani herkes her oyunu sevecek diye bir şey yok herkesin kararına saygı duymak lazım. Ama oyun overrated değil onu da söyleyeyim oyun 2018 de çıkmasına rağmen hala sağlam.

Eleştirilerin çoğu öznel eleştiriler, herkes kafasına göre bir şeye overrated vesaire diyebiliyor.

Bu da sıkmaya başladı artık, bir farklı olma çabası, popüler olan şeyi beğenmeyeyim farklı olayım havaları.

Bir de daha da abartarak rezil, berbat diyenler çıkıyor, orası ayrı komedi.

Sizin sevmediğiniz taraflar oyunun kötü veya rezil olduğu anlamına gelmiyor, size göre öyle.

Eleştirilerin çoğu öznel eleştiriler, herkes kafasına göre bir şeye overrated vesaire diyebiliyor.

Bu da sıkmaya başladı artık, bir farklı olma çabası, popüler olan şeyi beğenmeyeyim farklı olayım havaları.

Bir de daha da abartarak rezil, berbat diyenler çıkıyor, orası ayrı komedi.

Sizin sevmediğiniz taraflar oyunun kötü veya rezil olduğu anlamına gelmiyor, size göre öyle.

Oyun yavaş ilerliyor aynı görevleri yapıp duruyoruz hikayesi de bir yere bağlanmıyor ben başka bir oyun mu oynadım.

Oyun yavaş ilerliyor aynı görevleri yapıp duruyoruz hikayesi de bir yere bağlanmıyor ben başka bir oyun mu oynadım.
Hayır, aynı oyunu oynadınız. Bu konuya da bir sürü kez yazmışsınız aynı şeyleri, şöyle kötü, böyle kötü. Oyunun görevleri aynı değil ve yavaş ilerlemiyor.

Burada görevler var, sırayla bakın aynı mıymış.

Tabii mesela çok çatışma vesaire var diyebilirsiniz sonraki görevlerde, oynadığınız oyunun ana mantığına bakmanızı hatırlatmak isterim. Bir kovboysunuz. Kovboy olarak ne yapmayı bekliyorsunuz mesela?

Oyun size göre olmayabilir mi?

Hayır, aynı oyunu oynadınız. Bu konuya da bir sürü kez yazmışsınız aynı şeyleri, şöyle kötü, böyle kötü. Oyunun görevleri aynı değil ve yavaş ilerlemiyor.

Burada görevler var, sırayla bakın aynı mıymış.

Tabii mesela çok çatışma vesaire var diyebilirsiniz sonraki görevlerde, oynadığınız oyunun ana mantığına bakmanızı hatırlatmak isterim. Bir kovboysunuz. Kovboy olarak ne yapmayı bekliyorsunuz mesela?

Oyun size göre olmayabilir mi?

Ben oyunu bitirdim belki ileride tekrar oynarım bu kadar abartılan bir oyunun bu kadar sıradan bir hikâyesi olması hadi oraya soyalım hadi burayı soyalım hadi kaçalım hadi tekrar soyalım.

Geri
Yukarı