Red Dead Redemption 2 sıkıcı mı?

Merhaba, Steam indirimlerinin sonuna gelirken RDR2 almaya karar verdim.

Oyuna alışamayanları gördüm çok fazla, sarmadı diyenler var. Hikayeli oyunlara çok düşkünüm ve oynarım ancak küçükken oynadığım GTA: San Andreas hariç hiç Rockstar Games oyunu oynamadım. Bir sıkıntı oluşturur mu?
Mükemmel seviyede gerçekçi bir oyun. Atlamalı kaçmalı bir oyun bekliyorsan tabii ki beklentilerini karşılamaz.

Oyuna alışamayanları gördüm çok fazla, sarmadı diyenler var. Hikayeli oyunlara çok düşkünüm ve oynarım ancak küçükken oynadığım GTA: San Andreas hariç hiç Rockstar Games oyunu oynamadım. Bir sıkıntı oluşturur mu?
Sıkıcı değil zaman zaman yavaş zaman zaman hızli oynayişi var oyunun. Eğer temayi seviyorsan sıkılmazsin. Ama hemwn bitireyim diye uğraşma tadi çikmaz yoksa dostum

Kovboy filmi sevmeyenlerin seveceğini sanmıyorum. Ama bence çok çalışılmış, ayrıntıları bile çok iyi bir oyun Ben iki sefer bitirdim. Her defasında da daha önce görmediğin şeyleri fark ettim.

Oyun konsolun varsa koltuğa yatıp oynarsın ben klavye mausla oynadım 1 kere bitirdim 2 3 kez indirdim ama 2 görev yapıp sildim 2.kez oynayamadım ilk oynarkende çok baymıştı çünki hep görevden önce 1 metin yazı okuyup at sürüyoruz. Onun harici iyi

Yavaş oyunları çekebiliyorsanız hayatınızda oynadığınız en iyi oyunlardan birisini deneyimleyeceksiniz ama işte RDR'nin hikaye anlatımı herkese gitmiyor.

Ben de severim keşfederek gezmeyi Witcher 3'te 230 saatim var ama klavyeyle zor oluyor mu gerçekten?

Oynaması çok daha kolay, PS 4'te oynaması biraz zor ama yatarak ya da arkana yaslanarak oynama gibi bir avantajı var.
Witcher 3 seviyorsanız almayın. Ben Witcher 3 hayranıyım RDR2 çok yavaş bir işlenişe sahip o yüzden beni sarmadı sürekli borç topluyorsun görevler arasında pek bir hikayesel bağlantı yok.

İlk chapterlar bence de öyle ama sonradan çok güzel açılıyor ve W3 sevmek ya da sevmemek ile alakası yok. Benim en az 300 saatim var W3 de ve bayağıda sevdim RDR2'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı