İnceleme Red Dead Redemption 2

2018'de bu oyuna yapılan haksızlığı unutamıyorum, birazdan söyleyeceğim şey ne kadar doğru veya mantıklı bilmiyorum gerçekten hiç araştırmadım bu konuyu tamamen şahsi düşüncem ama bence Dan Houser'ın şirketten ayrılma sebeplerinden biri bu olay olabilir. Şahsen ben şöyle bir başyapıt yapsam ve ödülü başkasına verseler oyun sektörüne olan inancımı, güvenimi tamamen kaybedip bu işlerden elimi ayağımı keserdim.

Çıkışının üzerinden 5 sene geçmiş olmasına rağmen hala daha bu kaliteye yaklaşabilen doğru düzgün oyun yok. Bu oyun PC'ye ilk geldiğinde sosyalde optimizasyonuyla ilgili konular dönüyordu, herkes optimizasyonu sebebiyle Rockstar'a çok kızgındı ancak bazı arkadaşlar "bilgisayarınızda kasması çok normal çünkü RDR2 bu zamana ait bir oyun değil, RDR2 zamanın ötesinde bir yapım optimizasyonla ilgisi yok" diyordu ancak ben inanmamıştım, mantıksız bulmuştum. Oynayınca anladım ki haklıymış, Red Dead Redemption 2 gerçekten zamanının ötesinde bir yapımmış.

Raporlamak yerine gözlerini kullanıp kocaman puntoyla yazan uyarıyı okuyabilirdin Okumayı pek sevmiyorsun anlaşılan. Bir dahaki sefere dene, zarar gelmez
6K'ya yakın mesaj yazmışsın bir şey öğrenmemişsin forum kuralları arasından. Sen istisna olabilirsin ama başka birisi ilk baştan görsel koyarak spolier vermiş olabilir. Onu neye göre göre garanti verebilirsin? Oyunu oynamadığımdan direkt en aşağıya kaydırdım bunu birisi yazmış olabilir mi diye. Hatanı kabul et emoji koyacağına. Burada konu sahibi ben değilim sensin.

Yapman gereken buydu. Eski konularında yapmışsın bunda yapmamışsın.

Ben koymadım o ön eki, bir moderator koymuştu BioShock incelemesine, ben de raporlama gereği duymamıştım. Çok uzattın konuyu, moderatörler gerekli işlemi yapmış. RDR 2 ile ilgili yazacağın bir şey varsa yaz konuşalım, yoksa konuyu daha fazla saptırma.

Dünyanın en iyi oyunudur. Daha iyisi yapılsa bile yine Rockstar tarafından yapılacaktır.

GTA VI'dan umutluyum ama herhangi bir GTA oyunu beni RDR evreni kadar içine çekebilecek mi o konuda şüpheliyim. Bekleyip göreceğiz.

GTA VI'dan umutluyum ama herhangi bir GTA oyunu beni RDR evreni kadar içine çekebilecek mi o konuda şüpheliyim. Bekleyip göreceğiz.
(Gerçek ise) GTA VI sızdırılan videolar RDR 2 ama modern olacak gibi geliyor bana. Çoğu şeyi RDR 2'den almışlar.

(Gerçek ise) GTA VI sızdırılan videolar RDR 2 ama modern olacak gibi geliyor bana. Çoğu şeyi RDR 2'den almışlar.

Gerçekti o videolar. O videolardan sonra değişen çok şey olacaktır yine de, erken geliştirme aşamasındandı o görüntüler. Videolardan gördüğüm kadarıyla silah taşıma sistemi RDR 2'den alınmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…