İnceleme Red Dead Redemption 2

Hocam bu arada yanlış anlamış olabilirsiniz ben size hak veriyorum içim rahat etmedi .

Hıhı tabi bilmiyorum. İlk üçe girer dedin direkt ondan çok daha iyi 3 tane oyun yazdım. Yok Doomla karşılaştırmak doğru değil diye kıvırdın. Ben ne yapayım.

Girer evet. İlla karşılaştır diyorsan bu oyunun vuruş hissi Doom'dan ve yeni Wolfenstein oyunlarından daha iyi. Tekrar söylüyorum o oyunlarla karşılaştırmak doğru değil ama illa karşılaştır diyorsan durum bu. Vuruş hissi sadece düşman parçalamaktan ibaret değil maalesef. 1 saat oynayıp değerlendiriyor adam, ne desem ziyan

Düşman tepkileri de çok iyi. Düşmanlar vuruldukları bölgeye göre gerçekçi tepkiler veriyor, uzuvları kopuyor vs.

Hocam bu arada yanlış anlamış olabilirsiniz ben size hak veriyorum içim rahat etmedi .

Hayır anladım, merak etme

Ateş ettiğin objeden ya da düşmandan aldığın tepkide önemli. Silah istediği kadar gerçekçi olsun ateş ettiğin düşmandan kağıt hedefe ateş etmiş gibi tepki alıyorsan zevk vermiyor.

Ateş ettiğin objeden ya da düşmandan aldığın tepkide önemli. Silah istediği kadar gerçekçi olsun ateş ettiğin düşmandan kağıt hedefe ateş etmiş gibi tepki alıyorsan zevk vermiyor.
Doğru, peki bunu sağlayabilen ve vuruş hissi en iyi oyunlar dediğin hangi oyunlar var, merak ettim.

RDR 2 bu konuda gayet iyi zaten, düşman tepkileri ve animasyonları oldukça iyi. Şu videoya göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ ol kanka okurken gözlerim arıdı ve kör oldum. Adam destan yazmış.

Vay arkadaş bu Red Dead Redemption 2 neden bu kadar çok tartışma sebebi oluyor ya, Souls oyunları bile bu kadar tartışmalı yapımlar olmuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…