Red Dead Redemption 2'den manzara tadında görüntüler

Ben de en sevdiğim ekran görüntülerimi aşağıya bırakıyorum belki konu büyür.
20200926010438_1.jpg
20200928140219_1.jpg
20200930123905_1.jpg

Bu kadar güzel miymiş ya? Ben hala alamadığım için oynama fırsatım olmadı :D.

Çok daha güzel. Bu resimleri oyun içinde çektiğin zaman herhangi bir yere kaydetmiyor. Rockstar Launcher'a yüklemen gerek oradan indirip kaydedebiliyorsun sadece. Bu da kalitenin düşmesine yol açıyor ona rağmen bu kadar güzel görüntüler çıkıyor. Mesela Cyberpunk gibi resmi çektiğin anda direk belgelere, resimlere falan kaydetse kaliteyi düşürmeden ne kadar daha güzel gözükürdü siz tahmin edin artık.

Çok güzeller bee... 😅 Wallpaper'ımı değiştirmemin vakti gelmiş😃

Hocam bazıları uzaktaki nesnelerde görüntü bozulması olduğunu söylüyorlardı, siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Çok güzeller bee... 😅 Wallpaper'ımı değiştirmemin vakti gelmiş😃

hocam bazıları uzaktaki nesnelerde görüntü bozulması olduğunu söylüyorlardı, siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Hayır yok. Tam tersine ben hiçbir oyunda böyle bir uzak çizim mesafesi görmedim. Üstelik oyunda resolution scale diye bir ayar var çözünürlük ölçekleme. O ayarı sonuna kadar getirince çıkan görüntüye inanamazsınız ama 3090'da bile 15 FPS'lere falan düşürüyor işte maalesef :)

Cyberpunk gibi resmi çektiğin anda direk belgelere, resimlere falan kaydetse kaliteyi düşürmeden ne kadar daha güzel gözükürdü

RDR2 bu haliyle kasmıyor ama Cyberpunk çağın gerisinde kalan grafiklerine rağmen kasıyor. 60 FPS oynayabildin mi 580 8 GB ile? Ben 4 GB olanla 40 - 50 görüyorum ne yaparsam yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı