Red Dead Redemption 2'den manzara tadında görüntüler

RDR2 bu haliyle kasmıyor ama Cyberpunk çağın gerisinde kalan grafiklerine rağmen kasıyor. 60 FPS oynayabildin mi 580 8 GB ile? Ben 4 GB olanla 40 - 50 görüyorum ne yaparsam yapayım.

Ben Cyberpunk'ı tüm ayarlar Ultra'da 30-50 FPS arası oynadım. Cyberpunk'ın grafikleri çağın gerisinde falan değil tam tersine harika. Hatta ben hiçbir oyunda RTX kapalıyken böyle bir yansıma kalitesi görmedim inanılmaz bir iş çıkarmışlar fakat evet yine de gözüme RDR2 kadar güzel gelmedi. Doku kalitesi, modellemeler falan RDR'nin çok gerisinde. Buna rağmen evet RDR daha güzel çalışıyor. Rockstar...

Ah! birde bu göstergeleri kapasaydım. :/
1610353677539.png

1610353730108.png

1610353794436.png

1610353869087.png

Hatta ben hiçbir oyunda RTX kapalıyken böyle bir yansıma kalitesi görmedim inanılmaz bir iş çıkarmışlar

Işıklandırmalar gerçekten muhteşem. Haklarını yiyemem. RTX olmadan bile çok iyi görünüyor gölgelendirmeler vesaire. 2018'de çıkan RDR2 daha iyi görünüyor ve daha sorunsuz çalışıyor demek istemiştim. Last of Us part 2 ve RDR2 9. nesil gibi dururken ve 8. nesil donanım isterken Cyberpunk 8. nesil gibi duruyor ama 9. nesil donanım istiyor.

Hocam ben yazın oynayacağım ve yama indireceğim sonra yanlış anlayıp saatlerce uğraşmamak için. 😀 Hocam ekran görüntüleri muazzam. @Palamutkafali.

Benim de İngilizce çok iyi değildi, alttan çeviri açıp konuşmalarda 2-3 kelimeye baktım sadece gayet iyiydi yeterliydi hepsini anladım. Bence yamayı direkt kurmadan bir İngilizce denemeye bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı