RTX 3070 sistemden PlayStation 5'e geçmeye değer mi?

PC oyun zevkiniz yok demek ki yerinizde olsam PC'nin ozellikleri dusurup PS e oyun alirim.
Ps plus kullanıyorum var aslında ama saatlerce başında oturmak yoruyor ps5 takıyorum tv 4 k 60fps tvde büyük cok guzel oluyor çünkü eve yorgun gidiyorum masa başında oturmak cidden yoruyor

PS Plus kullanıyorum var aslında ama saatlerce başında oturmak yoruyor PS5 takıyorum TV 4 k 60FPS TV'de büyük cok guzel oluyor çünkü eve yorgun gidiyorum masa başında oturmak cidden yoruyor.

Eh dediğim gibi bence bilgisayarin sistem ozelliklerini dusurun ve PS 5 inize oyun doseyin.

3070 hardware olarak ps'den daha iyi, ps5 4k'yı daha iyi oynatıyor derseniz 2160p değil grbelde 1600p küsüründe açıyor zaten, dlss açın aynı performansı gene yakalarsınız.

Hocam sizin nasıl oyun oynamayı sevdiğinize bağlı aslında.Örnek olarak PC üzerinde rekabetçi online oyunlar eğlenceli iken ps tarafında single player oyunlar daha iyidir.PC’ye sonradan upgrade yapıp performans artışı sağlarsın fakat ps5’te bu depolama dışında söz konusu bile değil hangisini seviyorsan onda kal

Hocam sizin nasıl oyun oynamayı sevdiğinize bağlı aslında.Örnek olarak PC üzerinde rekabetçi online oyunlar eğlenceli iken ps tarafında single player oyunlar daha iyidir.PC’ye sonradan upgrade yapıp performans artışı sağlarsın fakat ps5’te bu depolama dışında söz konusu bile değil hangisini seviyorsan onda kal
Bir xbox koluna çözülmeyecek sorun değil şahsen, series X sahibiydim pc alınca sattım. Bir kol çektim ve şu an daha memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı