S20 FE ya da S21 FE şu an alınır mı?

cuh4ra

Hectopat
Dostlar telefon hem eski hem de ön kamerası kırık bu sebepten S20FE ya da S21FE gibi telefonları almayı düşünüyorum fakat şu an bu pahalılıkta almak mantıklı mı, sizce seçimden sonra ne gibi değişimler olur fiyatta?

Son düzenleyen: Moderatör:
S20FE kullanıyorum. Android 14 alacağı meçhul. Cihazdan performans olarak çok memnunum. Ön kamerası maalesef kötü. S8+ gibi Premium segment bir cihazdan geçtiğim için ekranı biraz soluk geliyor.

Dostlar telefon hem eski hem de ön kamerası kırık bu sebepten S20FE ya da S21FE gibi telefonları almayı düşünüyorum fakat şu an bu pahalılıkta almak mantıklı mı, sizce seçimden sonra ne gibi değişimler olur fiyatta?
İkisi de fiyatına göre alınacak cihazlar. Bence al geç.

alabilirsin ancak exynos almamaya dikkat et elinde kalmasın 😆
S20 FE'nın Exynos versiyonu sorunluydu (Exynos 990). Ama S21 FE'da bulunan Exynos 2100'de herhangi bir sorun bulunmuyor.

S21 FE al hem 5 yıl güncelleme desteği ve 5G.
S20 FE kullanıyorum çok memnunum zaten bu fiyattaki alınacak tek F/P cihazı.

S20 FE fiyatındaki telefonlarla kıyaslandığında onlardan kat kat iyi ve hâlâ üstün performansa sahip Snapdragon 865 mükemmel.

İkisi de üzmez ama ben üstüne ekleyebilecek durumum olsaydı S21 FE alacaktım ama S20 FE aldım 9 aydır kullanıyorum.

Güncelleme önemli bir mevzu! S20 FE'nin artık alınabilir olduğunu düşünmüyorum eski amiral gemisi alacağım diye güncelleme işini göz ardı etmeyin derim. 12.000 TL bandına çıkmışken güncel telefonlara bakmak lazım artık.
S21 FE'nin fiyatı düştü alınacak bir durumda şu anda bence.
Ben S21 FE, S22 de almazdım şahsen batarya benim için çok büyük önem taşıyor sırf o yüzden eledim.

S20FE kullanıyorum. Android 14 alacağı meçhul. Cihazdan performans olarak çok memnunum. Ön kamerası maalesef kötü. S8+ gibi Premium segment bir cihazdan geçtiğim için ekranı biraz soluk geliyor.

Snapdragon varyantı Android 11 ile geldi, Exynos varyantı ise Android 10 ile geldi, o dönemler cihazlara 3 büyük yazılım güncellemesi sözü veriyorlardı.

Snapdragon modeli muhtemelen Android 14 alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı