S23, mobil veride ekran süresi 4 saat

@MrMancini hocam bir şey gözükmüyor. Üstelik 100'e kadar şarj etmenize rağmen böyle. Servise gösterin. Forumda bazı konularda tekrar yazılım atılıp sorunun çözüldüğü söyleniyor. Ayrıca ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

@MrMancini hocam bir şey gözükmüyor. Üstelik 100'e kadar şarj etmenize rağmen böyle. Servise gösterin. Forumda bazı konularda tekrar yazılım atılıp sorunun çözüldüğü söyleniyor. Ayrıca ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Haziran ayında aldım. Ön bellek temizleme gibi bir şey görmüştüm forumda. İşe yarar mı bilmiyorum. Servise göndersem çözülür mü bilmiyorum.

Ben S23 kullanmıyorum ama bu sonuçlar kesinlikle normal değil.
Cihazı ne zaman aldınız?
Haziran ayında aldım.

Bende S23 kullanıyorum ama böyle bir problem yok bilemedim hocam.
Allah Allah.

@Violet S @Forum Clerk Hocam, bu durumda yapılması gereken nedir?

@system32exec @desperatis Hocam fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum. Sizin de S23 kullandığınızı hatırlıyorum.

Haziran ayında aldım. Ön bellek temizleme gibi bir şey görmüştüm forumda. İşe yarar mı bilmiyorum. Servise göndersem çözülür mü bilmiyorum.

Haziran ayında aldım.

Allah Allah.

@Violet S @Forum Clerk Hocam, bu durumda yapılması gereken nedir?

@system32exec @desperatis Hocam fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum. Sizin de S23 kullandığınızı hatırlıyorum.
@Thiago Alcantara

Son düzenleme:
Telefonunuz da sorun yok. Bende evdeyken etrafımda bir sürü baz istasyonu var iken mobil veri ile 5-6 saat alıyorum velev ki (köye) gidiyorum (Turkcell) kullanıyorum bu arada, köye gidince 3-4 saat alıyorum. Haliyle telefon şebekeleri ararken hele ki çok özür dileyerek söylüyorum lanet bir yerdeyseniz bu sorun oluşabiliyor. Servise vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Şayet siz de kendi evinizdeyken yüksek alıyormuşsunuz. Üstelik ben 1 hafta köyde kalmıştım ve gözle görülür fark olmuştu. Çoğu kişi de (şebeke) kaynaklı şebekeleri ararken su gibi içtiğini ve bulunduğunuz konumda ki baz istasyonlar kaynaklı olduğunu söylüyorlar. İçiniz rahat olsun yani kısacası cihazda sorun yok. Zaten hali hazırda Android 14 gelecek bir ton da geliştirmeler, iyileştirmeler yapacaklar. Ama ille de (garanti) olsun ben yine de servise vereyim derseniz siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı