Samsung Galaxy A50 vs iPhone 7

Despott

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir soru aklıma takıldı ve size sorayım dedim. iPhone 7 Galaxy A50 ile aynı fiyatta olsaydı hangisini tercih ederdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan İPhone 7 kullanıyorum. Yine iPhone 7 tercih ederdim.

Kesinlikle iphone 7.

Samsung ara model cihazları 1 sene sonra unutun. Ne aksesuar ne parça bulunmuyor fakat apple cihazlar her zaman değerini daha uzun süre korur ve her parçası bulunur. Tek sıkıntı iphone7 ve 7plus modellerinde kronik ses entegresi arızası çıkma riski çok büyük.

iPhone 7. Samsung'un ara modeli yerine eski bir amiral gemisi almayı tercih ederim.
Ben 2 yıldır iPhone 7 kullanıyorum, tek sıkıntısı pil ömrü.

Samsung tercih ederdim çünkü benim aksesuar veya ikinci elde fiyat düşüşü gibi kaygılarım yok. 2020 senesine gireceğin, halen daha o cansız - ekran kare oranı yerlerde olan ekranı kullanamam ne yazık ki :( IPhon'un güncel bazı modellerini beğeniyorum ancak o parayla da 3 tane aynı özelliklere sahip Samsung alınıyor :)

Arkadaşlar aksesuar falan demişte her sene hangi telefona yeni aksesuar çıkıyor? Akseuarlardan kasıt nedir?

Ben olsam eski bir telefon almazdım. Şuan hem A50 hemde Iphone 7'ye sahibim.

Iphone 7 birçok konuda a50'nin gerisinde kalıyor bana kalırsa ekran, pil vb.

Ayrıca gelecek IOS güncellemesi ile durumu ne olacak belli değil.

İlla Iphone istiyorsanız bana kalırsa daha üst modellere yönelmeniz.

İkisi arasından her ne kadar pek fazla Apple ve iOS sevmesem de iPhone 7 daha mantıklı olan cihaz ama aklınızda bulunsun A50 çok daha iyi bir batarya performansı çıkarır.

Arkadaşlar evet aslında ekran kasa oranı olsun pil olsun a50 daha yeni daha güzel bir telefon ama iphone 7 de 4 k 30 FPS , 1080 p 60 FPS video kaydı mevcut. Gece çekimide a50 den daha iyi . Buna ne diyorsunuz😰

iPhone 7. Samsung'un ara modeli yerine eski bir amiral gemisi almayı tercih ederim.
Ben 2 yıldır iPhone 7 kullanıyorum, tek sıkıntısı pil ömrü.

Günde kaç kere şarza takıyorsunuz efenim? Oyun oynuyormusunuz? cok fazla ısınıyormu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar evet aslında ekran kasa oranı olsun pil olsun a50 daha yeni daha güzel bir telefon ama iphone 7 de 4 k 30 FPS , 1080 p 60 FPS video kaydı mevcut. Gece çekimide a50 den daha iyi . Buna ne diyorsunuz😰

Günde kaç kere şarza takıyorsunuz efenim? Oyun oynuyormusunuz? cok fazla ısınıyormu?
Bir kullanıcı bana iphone 7 plus da ısınmadan dolayı kasmalar oluştuğunu söylemişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı