Sanalda gizlilik olur mu?

Sanalda fazla fotoğrafın vs yoksa yine sorun olmaz bence isterse adresini bulsun benim bir çocuk T.C. Kimlik ve adresimi bulmaya çalışıyordu yaşı küçük belli benim nerede oturduğumu ağzımdan almak için elinden geleni yaptı yani bu panelde vs ismini cismini bilsin oturduğun şehri annenin veya babanın ismini ve telefon numaranı bilmediği sürece bir şey bulamaz.

İsim yeterli değil şu anda +10 yaş panelci bebelerin neredeyse hepsinin kullandığı paneller genelde isim soy isim ve şehir istiyor GSM sorguya sahip kişiler telefon numaranı bilirse kolayca bulur tak diye ama telefon numaranı ve yaşadığın şehri açık etmezsen bulamazlar.

Bu hangi panelmiş reis, ben kendimi bir aratayım bakayım ne çıkıyor merak ettim :)

"Detaylarını vermeyeceğim" ve "yaptığım iş legal olduğu" çelişkili ifadeler, yaşadığın yer neresi bilmiyorum ama illegal işler yapmıyorsan niye tutup biri seni vurmaya gelsin. Birisi ünlü diye vuruluyor olsa her gün bir ünlü giderdi. Yaptığın iş de bir illegallik seziyorum ama hayırlısı.
Detay vermek istemedim herhangi illegal bir durum yok sadece sanal böcekler çok çoğaldı ve yaşadığım şehir pek de iç açıcı değil. Şu anda gözler önünde olan insanların yorumlarına bakınca anlayabilirsin zaten insan ezik olunca nefret etmek için bir sebebe ihtiyacı yok. Sağ ol yine de

Bu hangi panelmiş reis, ben kendimi bir aratayım bakayım ne çıkıyor merak ettim :)

Ben pek bilmiyorum public bir Discord sunucusunda çocuğun biri ekran açıp göstermişti bayağı kişiye orada öğrendim boş işler benim için bunlar birinin T.C. kimliğini bulsam ne yapacağım güzel bir hayatım var hayatımı mahvetmek istemiyorum.

Detay vermek istemedim herhangi illegal bir durum yok sadece sanal böcekler çok çoğaldı ve yaşadığım şehir pek de iç açıcı değil. Şu anda gözler önünde olan insanların yorumlarına bakınca anlayabilirsin zaten insan ezik olunca nefret etmek için bir sebebe ihtiyacı yok. Sağ ol yine de
En kısa zamanda yaşadığın yeri değiştirmende fayda var o zaman, iyi şanslar dileyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı