Sanalda gizlilik olur mu?

433332

Decapat
Selam dostlar, öncelikle uzun süredir sanalda takılıyorum şu anda çevrem çok geniş ve bir konuda ünlü olmaya çok yakınım. Detaylarını vermeyeceğim kim olduğum ne yaptığım hakkında vesaire. Biliyorsunuz ki Türkiye'de şu son iki yılda çıkan böcek bir kitle var ve panel olayları patladı iyice. Ben güvenliği olan bir yerde yaşamıyorum isteyen, içinde kötülük olan birisi ismimden adresimi bulup silahını beline takıp vurmaya gelebilir ya da başka olaylar yaşanabilir. Ne yapacağımı bilmiyorum yaptığım iş legal olduğu için isim soy isimim zorunlu olarak isteniyor. Aklında en ufak bir fikri olan varsa belirtebilir mi bir tık tutuştum çünkü. Teşekkürler şimdiden.

Hocam beline silah takıp gelecek insan her türlü yapar onu öyle bir şey olsa şu an tüm ünlüler kurşundan geçerdi Max yapacakları canlı bomba ihbarı.

"Detaylarını vermeyeceğim" ve "yaptığım iş legal olduğu" çelişkili ifadeler, yaşadığın yer neresi bilmiyorum ama illegal işler yapmıyorsan niye tutup biri seni vurmaya gelsin. Birisi ünlü diye vuruluyor olsa her gün bir ünlü giderdi. Yaptığın iş de bir illegallik seziyorum ama hayırlısı.

Sanalda fazla fotoğrafın vs yoksa yine sorun olmaz bence isterse adresini bulsun benim bir çocuk T.C. kimlik ve adresimi bulmaya çalışıyordu yaşı küçük belli benim nerede oturduğumu ağzımdan almak için elinden geleni yaptı yani bu panelde vs ismini cismini bilsin oturduğun şehri annenin veya babanın ismini ve telefon numaranı bilmediği sürece bir şey bulamaz.

İsim yeterli adres bulmaları için :D

İsim yeterli değil şu anda +10 yaş panelci bebelerin neredeyse hepsinin kullandığı paneller genelde isim soy isim ve şehir istiyor GSM sorguya sahip kişiler telefon numaranı bilirse kolayca bulur tak diye ama telefon numaranı ve yaşadığın şehri açık etmezsen bulamazlar.

Ustam tüm ünlüler rezidanslarda yaşıyor yaşamayıp da adresi patlayan ferhat işler'in son haline bir bakabilirsin.

Anladım hocam öyle bir durumdan bahsediyorsunuz ama bunlar korkmak için çok Extreme sebepler illa başınıza gelecek diye bir durum yok internette yanlış bir şey saklamadıysanız korkmanızada çok gerek yok ona bakılırsa 2 yıl önce oyunda küfrettiğim çocuk belki de hala beni arıyor korkusuyla yaşamam gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı