Seçim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir köylü sigara bulamadığı için kağıdı sarıp sigara gibi içmeye çalışınca tadı iğrenç oluyor ve Atatürk'e hakaret ediyor Atatürk'e bu olay iletilince de yanında ki danışmanı soruyor "dava açalım mı?" diye Atatürk o köylüye sigara verilmesini istiyor bunu söyledikten sonrada "ben de traplusgarp cephesinde içmiştim tadı berbattı" diyor.

Şimdi bu olayı Rte'ye yapsan seni içerde süründürür değil mi?

Bir de Türkçe katilisin nedir ya? "basbaya": D
Kilitlenecek konu bu arada.

Yani hakaret ederse eyvallah direk evinden alsınlar ama eleştirilemeye bile tahammülleri yok. Sanki suç işleyen herkes içeri alındıda sıra eleştirenlere geldi.

@Liberal hocam. Türkiye Cumhuriyeti diktatörlükle yönetiliyor olsa, RTE'nin muhalefete ettiği ağız dolusu hakareti geçtim, muhalefet hükümete bu kadar ağır eleştiri ve hakaretlerde bulunabilir mi? RTE'yi gram sevmem ama diktatör diyecek kadar da düşmedim. Halkın oyuyla seçildi ve kendi kesiminin istediğini gerçekleştirdi. Muhafazakar bir hükümet ve devlet hiyerarşisi oluşturdu. Bu ülkede CHP seçilse ülkeyi Atatürk ilkelerine göre inşa edeceğini "iddia" ediyor. Ama şurada bir farklılık var. Atatürk ilkeleri Türkiye Cumhuriyeti'nin ortak değerlerinden birisidir. Yani bir kesime mal edilemez. Önümüzdeki seçimlerde de 2014'te olduğu gibi muhalefet tek aday çıkartma gafletine düşerse RTE farkla kazanır.

@Liberal hocam. Türkiye Cumhuriyeti diktatörlükle yönetiliyor olsa, RTE'nin muhalefete ettiği ağız dolusu hakareti geçtim, muhalefet hükümete bu kadar ağır eleştiri ve hakaretlerde bulunabilir mi? RTE'yi gram sevmem ama diktatör diyecek kadar da düşmedim. Halkın oyuyla seçildi ve kendi kesiminin istediğini gerçekleştirdi. Muhafazakar bir hükümet ve devlet hiyerarşisi oluşturdu. Bu ülkede CHP seçilse ülkeyi Atatürk ilkelerine göre inşa edeceğini "iddia" ediyor. Ama şurada bir farklılık var. Atatürk ilkeleri Türkiye Cumhuriyeti'nin ortak değerlerinden birisidir. Yani bir kesime mal edilemez. Önümüzdeki seçimlerde de 2014'te olduğu gibi muhalefet tek aday çıkartma gafletine düşerse RTE farkla kazanır.
Fark falan olmayacak. Ama bu sefer efsane bir seçim olacak. Gençler de oy verecek farkı unut sen. Zaten bu seçimde de değişmezse bundan sonra babadan oğula geçelim.

Fark falan olmayacak. Ama bu sefer efsane bir seçim olacak. Gençler de oy verecek farkı unut sen.
Görelim hocam. Bu ülkede Gezi Parkı olayları olduğunda anketlerde RTE %20 çıkıyordu ne oldu? Hezimet! Ben koyu bir Atatürkçüyüm. Şu CHP'ye oy veren gencin aklını sorgularım. Ben de RTE gitsin istiyorum ama CHP gelsin istemiyorum. Ne kadar PKK'lı varsa, vatan haini varsa maşallah ekran başına çıkarıyorlar. Bu vatanın has evlatlarını da partiden ihraç ediyorlar zorla istifa ettiriyorlar. Bu seçimi kazanamaz bu CHP çok zor. 30'u geçerse yatıp kalıp dua etsin.

Görelim hocam. Bu ülkede gezi parkı olayları olduğunda anketlerde rte %20 çıkıyordu ne oldu? Hezimet! Ben koyu bir atatürkçüyüm. Şu Chp'ye oy veren gencin aklını sorgularım. Ben de rte gitsin istiyorum ama chp gelsin istemiyorum. Ne kadar Pkk'lı varsa, Vatan haini varsa maşallah ekran başına çıkarıyorlar. Bu Vatan'ın has evlatlarını da partiden ihraç ediyorlar zorla istifa ettiriyorlar. Bu seçimi kazanamaz bu chp çok zor. 30'u geçerse yatıp kalıp dua etsin.

Hepar vardı o da gitti :( bir genç hangi partiye oy versin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı