Series S almaya deger mi?

Kisa sureli dusunuyorum suan icin imkan bulursam satar yukseltirim diye, o zaman ithalatci garantili olmak mantikli olabilir sanki.

Kisa sureli dusunuyorum şu an icin imkan bulursam satar yukseltirim diye, o zaman ithalatci garantili olmak mantikli olabilir sanki.

Mantıklı olan o aradaki farka değmez. Fakat almadan satıcıyla iletişim kurun ve cihazın hangi ülkeden geldiğini öğrenin eğer Arap yerinden geldiyse 1 sene garantisi olur uyarayım. Diğer ülkelerden biriyse sorun yok demektir 2 sene geçerli burada da.

Birkac urun buldum internette daha once sorulmus karma geliyor rastgele gonderiyoruz demis. Yorumlarda da kimi 1 yil kimi 2 yil iste kablosu ayni farkli demis. Sanirim random gonderiyorlar gercekten de umarim sansa bize avrupa gelir kablo da ayni olur

Birkac urun buldum internette daha once sorulmus karma geliyor rastgele gonderiyoruz demis. Yorumlarda da kimi 1 yil kimi 2 yil iste kablosu ayni farkli demis. Sanirim random gonderiyorlar gercekten de umarim sansa bize avrupa gelir kablo da ayni olur
Nakit almayı düşünüyorsanız turuncu siteden ikinci el bölümünde dışardan getirilmiş sıfır, iki yıl garantili cihazlar 7000 -7500 TL'ye satılıyor. Oradan alabilirsiniz istiyorsanız.

Nakit almayı düşünüyorsanız turuncu siteden ikinci el bölümünde dışardan getirilmiş sıfır, iki yıl garantili cihazlar 7000 -7500 TL'ye satılıyor. Oradan alabilirsiniz istiyorsanız.
Muhtemelen krediyle alicam, kk zorluyor biraz. Tesekkur ederim oneri icin aklima gelmemisti, goz gezdireyim.

Halihazırda kullandığınız laptop fena değil aslında ama Series S alırsanız sanki sizi birkaç sene daha idare eder gibi geldi bana, malum konsollar daha uzun süre dayanıyor. PS4 ün yıllar sonra Last of Us 2 oynatması gibi.

Muhtemelen krediyle alicam, kk zorluyor biraz. Tesekkur ederim oneri icin aklima gelmemisti, goz gezdireyim.
Hocam bu arada 2 yıl Türkiye garantili cihazın kontrolcüsü en fazla 1 yıl garantili oluyor. Bu durum ithalatçı ürünler icin nasıl bilmiyorum. Satın almadan önce satış yapan firmaya bence bu durumu belirtip sorun.

Halihazırda kullandığınız laptop fena değil aslında ama Series S alırsanız sanki sizi birkaç sene daha idare eder gibi geldi bana, malum konsollar daha uzun süre dayanıyor. PS4 ün yıllar sonra Last of Us 2 oynatması gibi.
Dediginiz gibi fena degil de biraz daha zevk almak istiyorum artik. Bir sure beni idare etsin yeter suan
Hocam bu arada 2 yıl Türkiye garantili cihazın kontrolcüsü en fazla 1 yıl garantili oluyor. Bu durum ithalatçı ürünler icin nasıl bilmiyorum. Satın almadan önce satış yapan firmaya bence bu durumu belirtip sorun.
Tamamdir hocam info icin tesekkurler

Hocam ona bakılırsa PS Plus'da var ve sadece Last of Us saydığın tüm oyunlardan daha iyi, gerçekçi olun.

İşte olay zaten o hocam gidip Xbox alacaksın (sizi kastetmiyorum genelleme) en iyi ihtimalle Forza Halo falan oynayacaksın.

Günaydın, Game Pass diye bir şey var.

Geri
Yukarı