Series S almaya deger mi?

Ee? Game Pass da PS exclusiveler var mı? Ayrıca PS Plus var derken Xbox Game Pass var diyene karşılık vermiştim dikkatli oku.
Ps exculusiveler tabiki cok kaliteli yapimlar ama ps5 alacak butce olmuyor herkeste ps4 de artik eskidi. Sizi anliyorum hocam ama ps xbox karsilastirmasi degildi aslinda konu butcem series s'e yetiyor bundan dolayi performansini merak etmistim. Tabiki ps exclusivelerin yeri ayri

PS exculusiveler tabii ki cok kaliteli yapimlar ama PS5 alacak bütçe olmuyor herkeste PS4 de artik eskidi. Sizi anliyorum hocam ama PS Xbox karsilastirmasi değildi aslinda konu bütçem Series S'e yetiyor bundan dolayi performansini merak etmistim. Tabii ki PS exclusivelerin yeri ayri

Size demedim hocam.

Selam,

Şu an i5-10300H GTX1650 Ti laptop sahibiyim, Series S almayi dusunuyorum. Monitörüm var mevcutta sadece konsola para vereceğim, sizce deger mi girdigim masrafa? Performans olarak nasıl cok rahat guzel sekilde oyun oynatır mı?

Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Hayir kullanıyorum tavsiye etmem.

Dun konsol geldi, belki alsam mi ithalatci garantili alsam nolur diye dusunen olursa diye guncellemek istedim. Trendyoldan 7100TL'ye aldim, dun teslim edildi. Yapiskan bantlari acilmisti, herhalde gumrukten gecerken acmislardir. Kutu iceriginde eksik, hasar vs yoktu her sey orijinal yerinde duruyordu. Sanirim Avrupa cihazi geldi, kablosu bizimkiyle ayniydi. Kontrol ettigimde konsolun 2025 Ocak, kolun 2024 Eylul'e kadar garantisi var. Sadece kolu acinca konsola otomatik baglandi, acaba daha once acildi kullanildi mi diye dusundum ama boyle mi olmasi gerekiyordu net emin degilim. Henuz oynama firsatim olmadi oyunlar yukleniyor suan. Ithalatci garantili almayi dusunen arkadaslar varsa degerlendirebilirler, yorumlari iyi okusunlar yeterli olacaktir. Tekrardan tesekkurler herkese yorumlar icin.

Geri
Yukarı