Sevdiğim kıza açılmaya korkuyorum

Bir kız senden hoşlanıyorsa zaten bunu belli eder. Eğer senin açılma gibi bir düşüncen varsa büyük ihtimal reddedileceksin.

10. sınıfım, bir kız var bayağı muhabbetimiz, samimiyetimiz de var ama ona karşı açılmaya korkuyorum, onu tamamen kaybetmekten korkuyorum. Ne yapayım? Bir akıl verin şu kardeşinize.

Sana bir tavsiyem derslerine bak sen daha üniversiteye gidiceksin o zaman kız arkadaşın olur benim kaç tane arkadaşım vardı liseden hiçbiri şu an lisedeki sevgilileriyle değil.

Kendi okulumda bir erkek gidip bir kıza itiraf etmişti, baya dalga geçmişlerdi çocukla 😔
Herkesin nasıl haberi olmuş da dalga geçmişler orasını anlayamadım ama, eğer çocuk kıza insanca söyleyip kız da millete yaydıysa bu haberi, görgüsüzlük eden kızın ta kendisi. Çocuk ise ayıp bir şey yapmamış, o çevrenin çocukla dalga geçmesi o çocuğun utanç verici bir şey yaptığının göstergesi değildir.
Bir kız senden hoşlanıyorsa zaten bunu belli eder. Eğer senin açılma gibi bir düşüncen varsa büyük ihtimal reddedileceksin.
Bu da mantıksız, çünkü genelde ilk adımlar erkekten beklenir. Arkadaş ise kızla muhabbetinin vs. olduğunu belirtmiş. Bence bu durumda açılması reddedilmesi anlamına gelmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı