Sevdiğim kıza kavuşma

Sanırım bu tür konularda bir kırgınlığınız olduğu için dediklerimi algılayamamakta ısrar ediyorsunuz...
Geçmiş olsun o halde. Sana kız mı yok? :)
Normal bir konuşma çizgisinden çıkıp küstahça konuşmaya başladığınız için sanırım Göz Ardı Et tuşunu kullanmam gerekecek, kusura bakmayın yüksek derece de ki zeka seviyenizin aşağısında kaldığım için beynim algılayamamakta. Ben en iyisi efendi adam olmaya devam edeyim, bana kız mı yok sonuçta ?

Normal bir konuşma çizgisinden çıkıp küstahça konuşmaya başladığınız için sanırım Göz Ardı Et tuşunu kullanmam gerekecek, kusura bakmayın yüksek derece de ki zeka seviyenizin aşağısında kaldığım için beynim algılayamamakta. Ben en iyisi efendi adam olmaya devam edeyim, bana kız mı yok sonuçta ?

Yalnızca şaka yapıyordum... Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermek istemezdim. Yine de, size karşı herhangi bir kabalığım olduysa özür dilerim.

Son düzenleme:
Konuyu okumak isteyen arkadaşlara özet geçeyim.
Konu içeriği : Arkadaşımızın sosyal hayatı hakkında istediği tavsiyeler.
Konuya yapılan yorumlar : %73 aşk, kadın, erkek ve sevgi tartışması, %26 arkadaşımıza tavsiyeler, %1 benim yorumum.
Şaka bir yana konu gittikçe amacından sapmakta. Sana önerim bence bir an önce değişime başlamalısın. Kendini kültürlü bir birey haline getirmeye çalış, kitap oku, mümkünse açık havada kardiyo egzersizi yap ancak sadece kardiyo yaparsan vücudunda deri sarkması oluşabilir ve bu istenen bir şey değildir. Kardiyo ile hızlıca kilo verebilirsin. Günde 5 öğün azar azar yemeye çalış, gereksiz besinleri kes ve kendine bir diyet programı oluştur ya da bir diyetisyene git. Bunları yapmana rağmen eğer ki gelmezse gel beraber Berlin semalarında kadehlerimizi tokuşturalım. (Gerçi hayatta değilim ama olsun.)

'Reddedileceğim' korkusu ile bir kere bile onunla bu konuyu konuşma cesaretini göstereyemen bir insan, onu kaybetmeyi baştan kabullenmiş bir insandır zaten. Kaybetmeyi düşünen, kaybetmekten korkan, kaybedecektir. Bu böyledir.

Başkasını düşünmekle ömür geçmiyor; ben de düşmüştüm zamanında aynı hataya ve düşeceğimdir tekrar bu hatalara. Ancak insanlar sevmeyi ve sevilmeyi acı çekmek sanıyor. Sevmek cesarettir arkadaşlar. Cesaretini gösteren, mücadelesini veren kazanır. 'Ben onu seviyorum, o başkasını seviyor!' diyenler için ise cesaret vazgeçmektir. Sevmek yeri geldiğinde vazgeçilecek bir şeydir çünkü. Aksini yapan her türlü kaybeder.

İletişim kurmaya çalışmaktan aciz ve kendini bir kabuğa kapatan insanlar ancak ve ancak kendilerine acı çektirirler. Duygularımdan sıyrılabildiğim şu günlerimde size verebileceğim en mantıklı tavsiye budur; iyi forumlar.

Site Amacından sapıtmış.... Teknoloji yardım sitesimi Chat sitesimi belli değil.
En marjinal durum ise teknolojik cihazlarla ilgili açılan konuların yanıtlanmayıp bu boş konuların mesaj yağmuruna tutulması. Biri psikolojik sorunlarını yazar. Biri kıza açılamıyormuş...

Ben olayı özet geçtim. Olayı başından itibaren anlatayım. Şimdi ben 6. sınıfa geçtim sınıfma bu kız geldi. Baktım yüzünde çil var bu çok çirkin dedim. Aradan 2 hafta geçtı kızın iç güzelliğini gördüm. Kalbi temiz kimseye zarar veremez. Bu huyunu görünce aşık oldum. Sınıfmda benim gibi kilolu bir kankmda seviyordu. Onu gazladık. Gitti teklifi etti. Oda kabul etmedi. Bende edecektim onun teklifini reddettiğini gördüğümde, kendi kendimbu kız herhalde şişmanlarla çıkmıyor dedim. Kilo vermeye çalıştım. Okul olduğundan dolayı bir şey yapadım. Bir sene böylece gitti. Yaz tatili geldi yarın yaparım diye diye tatili bitirdim. 7 ve 8. sınıflar böyle geçti. 8. sınıfta arkadaşlar bana cesaret verdi. Karne gününde okulun arkasına getirip, onu çok sevdiğimi diyecektim. O da okula gelmedi kardeşine sordum kolu incildi dedi. Sanki o anda içimde kıyamet koptu. Ona birşey olmuş, canı yanmış. 9. sınıf oldu okula başladım yeni ortamdı falan alışmaya çalıştım. İşte haylazlık yaptım falan onu 1 sene unuttum resmen. 10. sınıf oldum düşündüm durdum zayıflayacağım diye. Diyete başladım bozdum ekmeğe dayanamadım. Ama bunda yani ayrı dan itibaren her şeyi göze alarak zayıflayacağım. Her şeyi göze alarak dememin sebebi ise zayıflamak istesem dalga geçiyorlar. Kiloluyum dalga geçiyorlar. Ama yapacağım. Kardiyon egzersizi yapacağım. Ve onun 2 çeşidi var hangisini yapmalıyım.
Site Amacından sapıtmış.... Teknoloji yardım sitesimi Chat sitesimi belli değil.
Bu konu dışı. Teknoloji ile ilgili başlıklar var. Oraya gidebilirsin.
Bak
En marjinal durum ise teknolojik cihazlarla ilgili açılan konuların yanıtlanmayıp bu boş konuların mesaj yağmuruna tutulması. Biri psikolojik sorunlarını yazar. Biri kıza açılamıyormuş...
Bak bu konu dışı. Herkes burada teknoloji dışında bir şey yazabilir. Teknoloji konuları ile alakalı başlık var. İstersen oraya gideblirsin.
@oguzhansr40
14 senedir bisiklet sürüyorum, hiç ara vermedim. Eskiden basketbol oynuyordum aşırı derece, vakit bulamadığımdan yıllardır oynayamıyorum. 2 senedir fitness yapıyorum. Ego kasıyorum sanmayın. Dış görünüş çok önemli bir şey değil bence. Spor, sağlık için yapılır. Ortaokulda bir kıza aşık olmuştum. (bana göre dünyanın en güzel kızıydı, o derece kafayı yemişim) Daha sonra kızın da benden hoşlandığını öğrendikten sonra kıza olan sevgim arttı. Çevremdekiler bana yakışıklısın (göreceli kavram), neden gidip konuşmuyorsun dediler. Ne konuşacaktım ki? Ama ne zaman birileri ikimiz aynı ortamdayken bir şeyler yapmaya çalışsa ben kaçardım. Kızın gözlerine bakamazdım, sadece uzaktan seyrederdim. Özgüvenim yoktu, çekingendim. Hiçbir zaman serseri tipli kişiliklerden olmadım, olamam. Aradan yıllar geçti, şuan üniversite 2. sınıftayım, o kızdan sonra sevgilim olmadı. Hala insan ilişkilerinde iyi değilim, özgüvenim o zamanlara göre daha iyi tabii ki ama ne zaman güzel bir kız görsem bana baktığını anladığı an yere veya sağa sola saçma sapan yerlere bakarım.

Kısacası, kendini üzme. Kızın fotoğrafını kaldır. Derslerini aksatma geleceğin daha önemli, büyüdükçe bunun farkına daha iyi varıyorsun. Ucuz bir bisiklet al. Beslenme, spor ve uyku saatleri belirle. Beslenmeni saatlere göre belirlediğin besinlerle kalori hesaplaması yaparak tüket (bu besinler arasında fazla yağlı Her geçen hafta kalorilerini yavaş yavaş azalt. Ve her gün belirlediğin saatte, git bir parka, ağırlıksız yapılan tonlarca ücretsiz antrenman programları, bir sürü videolar makaleler var tonlarca, onları incele kafanda bir şey belirledikten sonra o antrenmanı her gün yap, ara sıra değiştir programını. Antrenmanın bittikten sonra bin bisikletine 5 dk duraksız hızlı tempo (ilk başladığında 5 dk yapamayabilirsin zamanla artar) ve ağır viteste sür, kalp atışlarını hızlandır. 5 dk yavaş sür, dinlen ama durma. O terler senin başarın olacak, bunu sakın unutma. 30 dk antrenman yapıp 30 dk bisiklet sürersen, beslenme ve uykuna özen gösterirsen, en önemlisi beynini kandırırsan, zayıflaman için hiçbir engel yok.

Benim de yaşım çok büyük değil, ben de bir sürü insan içinde yalnızlık çekiyorum. Biraz saçmalamış olabilirim kusuruma bakmayın. Sadece yazmak istedim. İyi geceler.
Yazdıkların bana ilham kaynağı oldu. Ama şu var benim bulunduğum alanda hep diken var bisiklet süremem. Bende ondan dolayı karar aldım kordisyonlu koşu yapacağım. Ama benim için hamgisi uygun olur bilmiyorum. Bir sabit hızda 45 dk koşma var. Birde 60 saniye ağır tempo 30 dakika depar var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı