Sevdiğim kıza hediye önerisi

Bu takı olayları konusunda bilgim sıfır. Yardımınıza ihtiyacım var.

Lova Pırlantalı Yakut Papatya Kolye

Altın Mikail Meleği Kolye

Altın Kar Tanesi Kolye

Sizce bunlar alınır mı alınırsa nereden alınır? Kuyumcudan mı almak daha mantıklı? Aklıma yatacak bir ürün olursa 1500'e kadar çıkarım. Kızla aramız bozuk ona karşı ciddi olduğumu belirtmesini istiyorum alacağım ürünün.
Kız arkadaş işi çok masraflı gibi. Sevdiği bir şeyi alın size hissettirmiş olması lazım. Önemli olan parası değil sizin düşünüp almanız zaten beğenmeme gibi bir olasılık yok.

Egzantirik hediyeler düşünün yaratıcılığınızı zorlayın bütçeyide düşündüğünüz projeye ayırın hediye pek kalıcı bir iz bırakmaz bence.
Haklısınız ancak aramızın iyi olduğu zamanlarda öyle şeyler yapabilirim.
Parfüm veya bir elbise alabilirsin.
Elbise seviyor ancak aramızın düzelmeye başladığında alacağım.
Kız arkadaş işi çok masraflı gibi. Sevdiği bir şeyi alın size hissettirmiş olması lazım. Önemli olan parası değil sizin düşünüp almanız zaten beğenmeme gibi bir olasılık yok.
Önemli olan para değil elbet ancak ciddi olduğumu göstermek istiyorum. Elbette farklı şekilde gösterilebilir ancak aramız bozuk zaten düzeltmeye yardımcı olur.
Yanına da güzel bir çiçek.
Güzel ancak sitede daha güzel ürünler varmış onlar beni daha çok cezbetti.
Bence anlamlı bir not ile anlamlı bir hediye olabilir. Ben pusula şeklinde kolye alıp "Nerede olursam olayım yanımda da yönümde de sen varsın." yazmıştım, veremedim. Ama bana bu şekilde bir hediye gelse çok mutlu olurdum. :)
Elbette güzel fikir onları yapıyorum ancak şu an pek uygun değil.

Hocam o kadar çok paraya değmez emin olun onun yerine kendinize monitör alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı