Sevdiğim kızı unutmak

Arkadaşlar sesine her şeyine aşık olduğum bir kız var telefonda bir hallahala diyişi var beni benden alıyor beraber olduğu bir sevgilisi var kendisi benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor. Ondan ayrılıpta bana gelemez. Dün 7 saat telefonda konuştuk. Şuna karar verdik gibi komple konuşmayı kesmedik sadece kendisinin hayatında benimle sevgili olabilmesi için değişiklik olursa o zaman yazcak kızı seviyorum sesini bile unutmam gerekiyor şu an ben bekleyiş için de oluyorum bir gün yazar diye onun için her şeyi yaptım ama sevgilisi var şu an arkadaş kaldığım zaman ben acı çekiyordum onu sevdiğim için ve kavuşamadığım için. Arkadaşlar kız benim kopyam o benim için doğru insan bende onun için çok iyiyiz onla beraber ama her gece her gün ağlamaktan yoruldum. Arkadaş kaldığım zaman da onunla ileride sevgili olup olmayacağım belli değil. Ne yapayım unutamıyorum.

kendimi inandıramıyorum onunla konuşmayı bitirdiğime deli gibi seviyorum hani evde çok sevdiğiniz misafirler olur da onlar evden gidince ev sessizleşir ya şu an öyleyim canımdan çok sevdiğim kız artık yok ben istediğim için konuşmayı bitirdik çünkü onunla arkadaş olarak devam etmem bana zarar vereceğim ama isterseniz 1 ay sonra yazabilirim olur mu bilmiyorum ama yokluğum da birşeyleri anlar mı ki
Valla reis başka şeylerle ilgilen ki aklına gelmesin,yeni hobiler edin,film/dizi izle,oyunlar oyna.Yani kendini meşgul et ki aklına gelmesin ve bunları yoğun konsantre olarak yap

Kendisi benimle konuşmayı bitirdiği için üzgün ama arkadaş kalmak istiyor sevdiği çocuk ile kendimi teraziye koyduğum zaman ağır gelen taraf benim ama ben onunla konuşmaya başlamadan önce de sevgilisi vardı sadece ayrılmışlardı belli bir süre barıştılar kızla şu an arkadaş kalsam bile ileride sevgili olup olmayacağız belli değil. Kız üzgün ama öyle işte arkadaşlar kız için her zaman yanında oldum çocuk öyle değil benim kadar iyi biri değil.

Daha güzel hoşuna giden kızı hayal et ve sanki bir gün gelecekmiş gibi bekle diğer sevdiğin kız seni b planı yaptı büyük ihtimal o kız sevgilisinden ayrılırsa senle olmaya çalışacak ben olsam kabul etmem çünkü seni kullanmış oluyor.

Demekki o senin için üzülüyo ve arkadaş kalmak istiyo bence sende onun senden daha kötü bir adamı seçti diye aklına üzül arkadaşta kalma💪

Arkadaşlar sesine her şeyine aşık olduğum bir kız var telefonda bir hallahala diyişi var beni benden alıyor beraber olduğu bir sevgilisi var kendisi benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor. Ondan ayrılıpta bana gelemez. Dün 7 saat telefonda konuştuk. Şuna karar verdik gibi komple konuşmayı kesmedik sadece kendisinin hayatında benimle sevgili olabilmesi için değişiklik olursa o zaman yazcak kızı seviyorum sesini bile unutmam gerekiyor şu an ben bekleyiş için de oluyorum bir gün yazar diye onun için her şeyi yaptım ama sevgilisi var şu an arkadaş kaldığım zaman ben acı çekiyordum onu sevdiğim için ve kavuşamadığım için. Arkadaşlar kız benim kopyam o benim için doğru insan bende onun için çok iyiyiz onla beraber ama her gece her gün ağlamaktan yoruldum. Arkadaş kaldığım zaman da onunla ileride sevgili olup olmayacağım belli değil. Ne yapayım unutamıyorum.

kendimi inandıramıyorum onunla konuşmayı bitirdiğime deli gibi seviyorum hani evde çok sevdiğiniz misafirler olur da onlar evden gidince ev sessizleşir ya şu an öyleyim canımdan çok sevdiğim kız artık yok ben istediğim için konuşmayı bitirdik çünkü onunla arkadaş olarak devam etmem bana zarar vereceğim ama isterseniz 1 ay sonra yazabilirim olur mu bilmiyorum ama yokluğum da birşeyleri anlar mı ki

Senin hayatında yer almayacak biri için boşuna patinaj çekme. Yarınına bak kimse dört dörtlük değildir. Bir kadının güzelliği etkileyicidir. Bir kadının zekası. Başka bir kadının davranışı. Başka bir kadınında sana söyleyeceği anlamlı bir söz.
Bence sevgilisi varken senle konuşması yanlış. Güvenilir birisimi diye de düşünmen lazım.
Hayat arkana dönüp bakacak kadar kısadır. Yarına bak daha başka biriyle tanış. Başka biriyle tanışmadığın için tanıştığın insanı kendi hayatına yorumluyorsun.

Kız için gecenin 1 inde karakola gittim kpss kağıdını çıkartmak için. Dün telefonda kendisine dedim ki keşke ben sana az yazsaymışım seni az arasaymışım az günaydın yazsaymışım hastalandığında geçmiş olsun demeseydim belki senin için o zaman değerli olurdum dedim siz kızlar burnunuz sürtülmesini istiyorsunuz gerçekten seveni değil de..

Yeni konular

Geri
Yukarı