Sevgili olma

Türbanlımert

Centipat
Bir kızdan hoşlanıyorum. Güzel bir kız, iyi özellikleri var. Ona benimle çıkar mısın diye sorsam sonra o da bana bir şans verse ilk yapmam gereken şey ne olur? Yemeğe mi davet edeyim? Sinemaya mı? Yoksa WhatsApp'tan mı konuşmaya davet edeyim? Bana kalsa heyecandan bir şey yapmam. Ve bu tür sevgili flört şeyleri hakkında hiçbir şey bilmiyorum yardım eder misiniz?

2D788D23-517A-4920-A960-FDF4E62D7EDA.jpeg

Direkt "Benimle çıkar mısın?" demek pek mantıklı olmayabilir. Kızla önceden de (çok önceden değil yoksa friendzone yiyebilirsin) tanışıp muhabbetinin olması lazım. Yani WhatsApp'i çıkmadan önce de sende olmalı. Diyelim ki çıkma teklif ettin, diyelim ki o da kabul etti. Aynı sınıftaysanız ona derslerinde, ödevlerinde yardımcı ol; beraber gezin falan. Sonra hafta sonu kafelere gidebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz. İlk buluşmada gidilecek belli bir yer yok.

Direkt "Benimle çıkar mısın?" demek pek mantıklı olmayabilir. Kızla önceden de (çok önceden değil yoksa friendzone yiyebilirsin) tanışıp muhabbetinin olması lazım. Yani WhatsApp'i çıkmadan önce de sende olmalı. Diyelim ki çıkma teklif ettin, diyelim ki o da kabul etti. Aynı sınıftaysanız ona derslerinde, ödevlerinde yardımcı ol; beraber gezin falan. Sonra hafta sonu kafelere gidebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz. İlk buluşmada gidilecek belli bir yer yok.
Senin sevgilin var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı