Sevgili olma

Çiftleşme dansı yapın derim ben her zaman başarılı olmuştur...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama bu çiftleşme için yapılıyo kız daha beni yakından tanımıyor.

Weeblikten mi kaybediyorum anlamadim. Biz neyden kaybediyoruz?
1- Para
2- Para
3- Tip, fizik
4- Boş yapamama
5- İnsanların yüzüne bir şeyleri direkt söylemek (Bunu azalttım eskiye göre en azından)
6- Kendime vakit ayırma isteği

Ben bunlardan kaybediyorum galiba😒

Umrumda mı dersen değil kafamı bunlara yoramam 🙂

Bir kızdan hoşlanıyorum. Güzel bir kız, iyi özellikleri var. Ona benimle çıkar mısın diye sorsam sonra o da bana bir şans verse ilk yapmam gereken şey ne olur? Yemeğe mi davet edeyim? Sinemaya mı? Yoksa WhatsApp'tan mı konuşmaya davet edeyim? Bana kalsa heyecandan bir şey yapmam. Ve bu tür sevgili flört şeyleri hakkında hiçbir şey bilmiyorum yardım eder misiniz?
Buluşma teklif et aynı ilde yaşıyorsanız, bir yer belirle kafanda oraya gidin konuşun işte. Zaten kabul ederse aşkım falan dersin rahat ol akışına bırak. Kabul etmezse de eyvah, artık o arkadaşlık daha zor olur senin için. Kolay gelsin.

En son çıktığım kişi ilkokuldan beri tanıdığım, çok yakın olmasak da muhabbetimin olduğu bir arkadaşımdı. İlkokuldan sonra farklı okullara gittik, yolumuz ayrıldı. Sonra benimle aynı okula ve aynı sınıfa düştü bir şekilde. Kafamız uyuştu, benzer zevkleri paylaştığımızı fark ettim. İkimizin de o sırada sevgilisi olmadığı için ona çıkma teklifi ettim. Kabul etti. Bir süre gayet iyiydi, sonra kız tuhaflaşmaya başladı. Artık ergenlik mi vurdu nedir tuhaf davranmaya başladı. Baktım derslerimi kötü etkiliyor (onun dersleri de düşüyordu bu arada). İkimizin için en iyisi ayrılmak dedim, ayrıldım. Sonradan da öğrendim ki asla benimle aynı düşüncelere ve zevklere sahip olmamış, benimle çıkmak için öyleymiş gibi davranmış. O yüzden ısrarla söylüyorum, sevgililik öncesinden de tanıdığın birisi olsun bu kız.

Geri
Yukarı