Sevgili olma

1- Para
2- Para
3- Tip, fizik
4- Boş yapamama
5- İnsanların yüzüne bir şeyleri direkt söylemek (Bunu azalttım eskiye göre en azından)
6- Kendime vakit ayırma isteği

Ben bunlardan kaybediyorum galiba😒

Umrumda mı dersen değil kafamı bunlara yoramam 🙂
Param varla yok arasinda bir sey cunku sadece PC'ye harciyorum, PC'de oturdugum icin zayifim ne tipim var ne de kilom. Asiri bos yapiyorum ve utangac bir otistigim. Sizle yine benzeriz az cok.

Weeblik kaybetme ile başlayıp normal insanların kazanamayacağı şeyleri kazanmaktır.
Be proud!
plz go hospital

Beyler bişey daha sorucam. Aynı sınıftayız ve benim İngilizcem sınıfa göre gayet iyi. Ve bizim bir sözlü notumuz writing ten veriliyor. Her ay writing yapılıyor şu ana kadar 3 tane yapıldı 3ünden de pekiyi aldım. Ve 3 pekiyi alanın sözlüsü direk 100 oluyo. Kızın Ingilizcesi kötü ve pek te iyi notlar alamıyor. Benim zaten 3 pekiyim olduğu ve sözlüm her türlü 100 olduğu için bir sonraki writing te kağıdıma onun adını yazmamı istedi. SEVDIGIM KIZ. Sizce yapmalı miyim

Param varla yok arasinda bir sey cunku sadece PC'ye harciyorum, PC'de oturdugum icin zayifim ne tipim var ne de kilom. Asiri bos yapiyorum ve utangac bir otistigim. Sizle yine benzeriz az cok.
Bende daha çok para tutma var başkası ile falan harcayamıyorum. Mesela bahara girerken bisikleti yenileyeceğim için düzgün para harcamıyorum.

Böyle dedim ama kulaklığı babama verdiğim için Sennheiser Cx 200 Street II, bilekliği kardeşim aldığı için Mi Band 4 ve indirim görünce gittim God Of War aldım 😅

Fizik olarak 9. sınıfın başında göbek vardı ama şu an toparladım ama boy 1.60 😒

Boş yapma konusunda benim gibi sıra arkadaş var onla günden konuşuyoruz mesela "Bu sene yılın oyunu Death Stranding olur" gibi birde sınav öncesi Starlink projesi tartışmıştık millet sınava çalışıyor 😆

Utangaçlığın daha çok karşıdakini çok yüksek görmekten dolayı olduğunu düşünüyorum aynı seviye veya daha düşük düşünürsen utanma geçer diye düşünüyorum.

Beyler bir şey daha sorucam. Aynı sınıftayız ve benim İngilizcem sınıfa göre gayet iyi. Ve bizim bir sözlü notumuz writing’ten veriliyor. Her ay writing yapılıyor, şu ana kadar 3 tane yapıldı 3’ünden de pekiyi aldım. Ve 3 pekiyi alanın sözlüsü direk 100 oluyo. Kızın Ingilizcesi kötü ve pek de iyi notlar alamıyor. Benim zaten 3 pekiyim olduğu ve sözlüm her türlü 100 olduğu için bir sonraki writing te kağıdıma onun adını yazmamı istedi. SEVDIGIM KIZ. Sizce yapmalı miyim?
Yaptın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bişey daha sorucam. Aynı sınıftayız ve benim İngilizcem sınıfa göre gayet iyi. Ve bizim bir sözlü notumuz writing ten veriliyor. Her ay writing yapılıyor şu ana kadar 3 tane yapıldı 3ünden de pekiyi aldım. Ve 3 pekiyi alanın sözlüsü direk 100 oluyo. Kızın Ingilizcesi kötü ve pek te iyi notlar alamıyor. Benim zaten 3 pekiyim olduğu ve sözlüm her türlü 100 olduğu için bir sonraki writing te kağıdıma onun adını yazmamı istedi. SEVDIGIM KIZ. Sizce yapmalı miyim
Yaptın mı? Lütfen yapmadım de...

Geri
Yukarı