Sevgilim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkek eli değmemiş kız tanımıyorum 16 yıllık yaşantımdan beri görmedim.
O zaman sen hiç ailesi şu bildiğimiz tarikatların yatılı Kur'an kursuna vermiş kız görmedin. Çok uzak akrabalardan tanımıştım böyle birkaç tanesini, bana farklı cinsiyetten olduğum için sapık gözüyle bakıyorlardı.

• Beğen
İfadeler: acv
O zaman sen hiç ailesi şu bildiğimiz tarikatların yatılı Kur'an kursuna vermiş kız görmedin. Çok uzak akrabalardan tanımıştım böyle birkaç tanesini, bana farklı cinsiyetten olduğum için sapık gözüyle bakıyorlardı.
1 kere gördüm Kur'an kursunda çocuk annesine Hamburger yiyebilir miyim? Dedi annesi de yok kızım sana yan yan bakarlar dedi kızda 10 yaşında ha.

1 kere gördüm kuran kursunda çocuk annesine Hamburger yiyebilir miyim? Dedi annesi de yok kızım sana yan yan bakarlar dedi kızda 10 yaşında ha.
Bilmiyorum ilk defa sapıkmış gibi görüldüm (oysaki bu konularda çok pasif bir insanım). Üzülmüştüm durumlarına.

Erkek eli değmemiş kız tanımıyorum 16 yıllık yaşantımdan beri görmedim.
O kızları patlak lastik olarak da niteleyen insanlar var. Kadın eli değmemiş erkekler çeşme gibi akarken, erkek eli değmemiş kadınlar samanlıkta iplik aramak gibi oluyor. İşte benim de aklım bunu alamıyor. Biz erkeklerde mi sorun var acaba?

O kızları patlak lastik olarak da niteleyen insanlar var. Kadın eli değmemiş erkekler çeşme gibi akarken, erkek eli değmemiş kadınlar samanlıkta iplik aramak gibi oluyor. İşte benim de aklım bunu alamıyor. Biz erkeklerde mi sorun var acaba?
Anlamadığım da şu, erkekler ilişkiye girince sıkıntı olmuyor ama kadınlara iğrenç laflar söyleniyor. Bizim duvarla falan ilişkiye girdiğimizi mi sanıyorlar acaba? 🧐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı