Sevgilimin abisi benden nefret ediyor

EkmekArasıRam

Decipat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 adet ekmek. 5-6 Tane ram.
Meslek
Freelancer
Aslında abisi dediğime bakmayın. Anasınıfından beridir arkadaşız. Eskiden iyi arkadaştık. Hatta kankaydık. Ama ne olduysa son 1 senede oldu. Onun kardeşiyle (kardeşi dediğim yaşıtlar.) 2 senedir sevgiliyiz ve geçen seneye kadar arkadaşlarımız dahil bunu bilmiyordu. Bir gün hep birlikte oynanan bir DC oyununda bana sevilimin olup olmadığı soruldu. Başta cidden dürüst olacağımıza yemin ettiğimizden "evet" dedim. Kim yahu falan yaptı bende sıradaki sefere dedim. Tekrar çevirdi ve gene ben geldim. O zaman söylemek zorunda kaldım. Ama abisi yoktu orada. Sonra arkadaşlarımla arkadaşlığımı sorgulatacak o olay oldu. Evet gitmiş hemen uçurmuş. O gün 2 dayak yedim o kadar. Olaydan sonra abisiyle deprem zamanına kadar karşılaşsak bile konuşmadık.
Onlar bizim aile dostumuz idi. Ortak bir tanıdık depremden sonra evlerimiz adeta yamulduğu için "gelin hepiniz benim yazlıkta kalın kira da verirsiniz." dedi. Bizde onlar bizler ve bir tanıdık aile daha 15 gün falan orada kaldık. Deprem gecesi o evde iken bizler bir masa başına toplanmış orada sohbet ediyorduk. Bir yandan gece geç olduğundan çocuklar için yere yatak serilmişti. Herkes ortayı kapmış idi. Biz üçümüze de sadece kenarda 3 kişilik yer kaldı.
Biz zaten uyuyamıyoruz kalalım o zaman deprem nöbeti tutarız dedik. Ardından kahve hazırladık. Ama kahve de sanki 1 kilo kahveye 1 damla su katılmış gibi kömür siyahı. Abisi gitti onu tekledi artistik yapıyor. Bende hiç geri kalır mıyım? 2 bardak tekledim sarhoş gibi oldum. Gece 4-4.5 arası dedi ki gel dışarı çıkalım hava alırız. Sevgilime söyledik o da geldi. Sonra yaklaşıp kulağıma fısıldadı.
-"Parka geçelim. Güreşeceğiz sen kazanırsan sizi rahat bırakıtım ben kazanırsam tüm sıralarını öğrenir aşkıcın." dedi.
Bende mecbur kabul ettim. Onu eve gönderdik. Uyku sersemliğinden yararlanıp onu yendim. Kalktım el uzattım. Tutundu kalktı sonra suratıma bir şeyin (yumruk) geldiğini gördüm ve gözümü açtığımızda yandaki bakkaldaydık. Burnum 2 santim yamulmuş. Allah'a şükür şişmemiş. Yanımda hem abisi hem de o vardı. Baktık burnum morarmadı yazlığa geri döndük. Bu konu aramızda kalacak dedi. Bende onu tehdit ettim söylemekle ailesine bunları. Karşılığında bizi rahat bırakacaktı. Anlaştık.
2-3 gün bize bulaşmadı. Sonra yabancı bir numaradan mesaj geldi WhatsApp'ıma. "sizi sadece bir süreliğine bırakıyorum" demiş mesajda. Sonra hemen sildi.
Ben cidden anlamadım bu neden buna ne kadar kızdı? O kadar senelik dostluğa ne oldu? Onun arkadaşlığını nasıl kazanırım geri?

Son düzenleme:
Abisinin doğumundan başlasaydın anlatmaya.
Olur.
Zaten ailesi ile aile dostuyduk. Ben ondan 2 ay önce doğmuşum. O yüzden büyüğü sayılırdım. Ama biz bunlara fazla takmazdık. Rahatça konuşurduk. Hatta birlikte bir sürü resmimiz de var. O zamanlara dair hatırladığım en net şey kesinlikle pekmez+turşu sevmesiydi. Hala bunla korkutabiliyorum onu. Kreşteyken bir keresinde yüzmeye götürdüler bizi. O da suya değer değmez ağlamaya başlamıştı. Sonra altına etmişti. Anlatmaya devam edeyim mi yoksa yeter mi ?

Ergenliq

Hepsini okudum. Pişmanım😔
Bu tür konuları hayatta okumam normalde erkekler soruyora açarlar konu dışı olduğu için merak ettim 1-2 cümlelik bir şeydir belki diye de gılgamış destanıyla karşılaştım.

Olur.
Zaten ailesi ile aile dostuyduk. Ben ondan 2 ay önce doğmuşum. O yüzden büyüğü sayılırdım. Ama biz bunlara fazla takmazdık. Rahatça konuşurduk. Hatta birlikte bir sürü resmimiz de var. O zamanlara dair hatırladığım en net şey kesinlikle pekmez+turşu sevmesiydi. Hala bunla korkutabiliyorum onu. Kreşteyken bir keresinde yüzmeye götürdüler bizi. O da suya değer değmez ağlamaya başlamıştı. Sonra altına etmişti. Anlatmaya devam edeyim mi yoksa yeter mi ?
Sen blog aç bence reis aşırı satırdan Xenforo sıkıntıya girerse site kasabilir. Blog aç rahat rahat yaz.

Bu tür konuları hayatta okumam normalde erkekler soruyora açarlar konu dışı olduğu için merak ettim 1-2 cümlelik bir şeydir belki diye de gılgamış destanıyla karşılaştım.

Sen blog aç bence reis aşırı satırdan Xenforo sıkıntıya girerse site kasabilir. Blog aç rahat rahat yaz.
Yarın açarım hocam. Ama okuyun ha. En az 8 sayfa çıkar.

Yok kanka kalmadı hepsini ekmek arası yapıp gömdüm. (!)

Güreşeceğiz sen kazanırsan sizi rahat bırakıtım ben kazanırsam tüm sıralarını öğrenir aşkıcın." dedi.
Bende mecbur kabul ettim.
Buradaki sırları söylersen abisi neden nefret ediyor anlarız.

Güreşeceğiz sen kazanırsan sizi rahat bırakıtım ben kazanırsam tüm sıralarını öğrenir aşkıcın." dedi.
Bende mecbur kabul ettim.
Buradaki sırları söylersen abisi neden nefret ediyor anlarız.
Eskiden herkes gibi o da gay şakaları yapıyordu. Bir keresinde hocaya yakalandı ve ekstra ödev kaşılığında ailesinden gizledi.Hala bilmiyor ailesi. Çocukta şikayetçi olmadı. (Mesela bu onların yanında önemsiz bir pürüz...) (Ama tabii benim de onda sırlarım olduğundan birilerine söyleyemem.)

Sal kızı gitsin. Öyle abinin kardeşi Elizabeth olsa sevilmez.
Sarı saçlı yeşil gözlü...

Yeni konular

Geri
Yukarı