Shinrai ile Soru Cevap

@Shinrai Eric Sacnhez neden banlandı biliyor musun?
Cevabı FBI.
@Shinrai Eric Sacnhez neden banlandı biliyor musun?
384668

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Oreki değilim. İmzamı sanırım anlamadın. Birkaç ay önce olayla ilgili açtığım konuyu takip ediyordun. O yüzden gerçeği bildiğini düşünüyorum. Bu noktada konuyu açma sebebinin ne olduğu büyük önem arz ediyor.

Hatalı bir işlem yapıldığı için eskii mesajlarım Oreki adı ile gözüküyor.
Çünkü Shinrai isimli eski hesabim Oreki ile birleştirildi. Bu hatalı işlemden sonra ben de yeni hesap açtım.

İlk olarak bazı mesajlarım Oreki adı ile gözükmeye başlamıştı. Bunu yönetim ekibine belirtmek için bir konu açtım. Ama konu garip bir şekilde onaylanmadı. Bir kaç gün sonra hesabima giriş yapamadım. Böyle bir hesabın olmadığı uyarısı alıyordum. Bunun üzerine aynı bilgiler ile yeniden hesap açtım. Mikail Fidan-Oreki ve ben bu konu hakkında özel olarak görüştük. Meydana gelen bir hata sonucu sistem hesaplarımızı birleştirmiş. Malesef bu işlem geri alınamıyor.

Oreki buna inanmadı. Ve Sosyal kullanmayı bıraktı. Ben gamsız olduğum için kullanmaya devam ediyorum.

Burada sanırım gizli bir mana var. Beni ne olarak gördüğünü bilmiyorum. Bu öznel bir kavram olmadığı için benzer görüşlerimiz olduğunu tahmin ediyorum.

Nickim japoncada güven anlamına geliyor. Adımın japoncasını nick olarak kullanıyorum.

Sistemde bir hata olduğu söyleniyor. Gerçek olup olmadığını sizin takdirinize bırakıyorum.

Öncelikle saçma ve gereksiz olduğunu düşündüğünüz soruları neden sordunuz?
Bu sizi neden ilgilendiriyor? Mantıklı bir neden sunarsanız, cevap vermeyi düşünebilirim.
Cevap vermenizi beklemiyordum zaten 😚 Hepsi meraktan 😂

Ben Oreki değilim. İmzamı sanırım anlamadın. Birkaç ay önce olayla ilgili açtığım konuyu takip ediyordun. O yüzden gerçeği bildiğini düşünüyorum. Bu noktada konuyu açma sebebinin ne olduğu büyük önem arz ediyor.
Imzanizi yanlis anlamisim ve sizi Oreki sandim. Actiginiz (bahsettiginiz) konuyu takip etmiyordum böyle bir konuda iletim varsa da hic hatirlamiyorum unuttuysam falan kusura bakmayin. Konuyu acma nedenim tamamen Oreki oldugunuzu düsünmem. Imzanizda Oreki adi ile gözüküyor sonunu duyunca sizi Oreki sandim. Imzanizda ben oreki degilim falan deseydiniz inanin konuyu acmazdim :)
Hatalı bir işlem yapıldığı için eski mesajlarım Oreki adı ile gözüküyor.
Üzüldüm.
Oreki buna inanmadı. Ve Sosyal kullanmayı bıraktı. Ben gamsız olduğum için kullanmaya devam ediyorum.
Daha da üzüldüm.

Kirici ya da yanlis anlasilacak bir konu actiysam sizden özür dilerim, sonucta konunun muhattabi sizsiniz. Tamamen sizi Oreki sanmam ve meraktan konuyu actim.
Tekrar özür dilerim.

Sevgiler :)

Arkadaşın kullanıcıları yanlış bilgilendiriyor. Ben Oreki değilim. Yaklaşık iki senedir bu isimle sosyal kullanıyorum. Çok fazla yazım yanlışı olan mesajımı düzenledin. Bunu bilmen gerekiyor.
Bu tabiri kullandığın için iki laf söylemekte bize düşer. Sanırım eskiden yetkin yüzünden kendini dizginliyordun.
Son zamanlarda çok fazla uygunsuz yorumun var. Sosyal kullanıcıları seni yanlış tanımış. Eskiden açtığım konulara çok yardımcı olurdun. Bu yüzden sana saygım vardı. Ama hakaretlerinden sonra eskisi gibi düşünmüyorum.
Umarım eski saygın haline geri dönersin.

Bunların üstüne ne düşündüğün umrumda değil tarzı bir yorum yapmanı bekliyorum. Uygunsuz cevap verdiğin sosyal kullanıcıları genel olarak bu şekilde düşünüyor. Ama sanırım onlarda umrunda olmaz. Seni bilmem ama ben yanlış yaptığımı düşündüğüm zaman pişmanlık ve üzüntü duyarım.

Bu yüzden son zamanlarda kendilerine yaptığım ağır ve kırıcı yorumlardan dolayı @GR|S isimli kullanıcıdan özür dilerim.
Ben eskiyi eskide bırakan bir insanımdır. Geçmişte böyle bir yetkide bulundum ama hiçbir zaman da benim yetkim var, eskiden yetkiliydim diye kimseye de üstünlük taslamadım. Tarzım olan bir şey değildir zaten.

Bazen karşı taraftan aldığım cevaplara göre sertleşebiliyorum. Haksızsam da özür dilemesini bilirim, eğer kırdığım biri olduysa da özür dilerim. Kimseyle problemim yok burada.

Cidden sanki forumda çok gizli bir sırmış gibi kimse söylemiyor. Şimdi sizden bir şey rica ederdim de modluğunuzu yakmayım :)
Şafak operasyonunda yakalandı.
Forum dışı bir platformda söylediği kötü sözlerden dolayı forumdan ceza aldı. Neden söylenmediğini tahmin edebilirisin.

@Neşeli Enginar gerçek @Oreki ile Soru Cevap da güzel olurdu :)

@Shinrai amaçsız ve sebepsiz sorulara neden böyle bir tutumun var?
Ben neyli dondurma sevdiğini sorsam cevaplamaz mısın? Cevaplarsan soydum say. Bir sebebi yok sadece aklıma geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı