Sigarayı bıraktım ama canım istiyor

• Konuyu başlatan 420_T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 12B
Hepinize destekleriniz için teşekkür ederim. Şuan azaldı, arada böyle tek tük istekler geliyor max 15 saniyeye geçiyordu, bugün anlamadım niye böyle olduğunu. Sanırım boşladım ve başardığım için bi güven geldi, "nasıl olsa bıraktım tekrar içmem olur biter" diye. Az daha çöpe atıyordum herşeyi 🤕

Hepinize destekleriniz için teşekkür ederim. Şuan azaldı, arada böyle tek tük istekler geliyor max 15 saniyeye geçiyordu, bugün anlamadım niye böyle olduğunu. Sanırım boşladım ve başardığım için bi güven geldi, "nasıl olsa bıraktım tekrar içmem olur biter" diye. Az daha çöpe atıyordum herşeyi 🤕
Sigarayı bırakmışsınız ama kafanızda bitirememişsiniz. Sigarayı hayatınızdan tamamen çıkarmak isterseniz Allen Carr yöntemini öneririm.

İlk iki aydan sonra aklına bile gelmicek hatta kokusu bile rahatsız edecek ama biraz daha dayanman lazım

Hepinize destekleriniz için teşekkür ederim. Şu an azaldı, arada böyle tek tük istekler geliyor Max 15 saniyeye geçiyordu, bugün anlamadım niye böyle olduğunu. Sanırım boşladım ve başardığım için bir güven geldi, "nasıl olsa bıraktım tekrar içmem olur biter" diye. Az daha çöpe atıyordum her şeyi 🤕

Bak kardeşim;
Sigara bende uyuşturucu gibiydi.
Sigaram söndüğünde yanımda kim varsa ona çatardım.
Bırakmak için paketi ve çakmağımı ecza dolabına koyup, eğer bir daha içersem kanser olayım dedim o deyiş.

Sigarayı bırakmışsınız ama kafanızda bitirememişsiniz. Sigarayı hayatınızdan tamamen çıkarmak isterseniz Allen Carr yöntemini öneririm.
Aslında tam tersi kafamda bitirdim, koşuya çıkmıştım sigaranın bana verdiği zararları görünce "kanser olsam bile bırakmam" diyen ben vücudumun içine ettiğini gerçekten anladığım an anında sigaradan soğudum. Bıraktıktan sonra biraz araştırma ile Allen Carr yöntemini'de öğrendim, dürüst olmak gerekirse videosunu izlemeye üşendim çünkü artık istemiyorum, kararı vermişim, Allen Carr'da olsa dedikleri ile aynı karar. 😃

Aslında tam tersi kafamda bitirdim, koşuya çıkmıştım sigaranın bana verdiği zararları görünce "kanser olsam bile bırakmam" diyen ben vücudumun içine ettiğini gerçekten anladığım an anında sigaradan soğudum. Bıraktıktan sonra biraz araştırma ile allen carr yöntemini'de öğrendim, dürüst olmak gerekirse videosunu izlemeye üşendim çünkü artık istemiyorum, kararı vermişim, allen Carr'da olsa dedikleri ile aynı karar. 😃

Darısı içenlerin başına.

Geri
Yukarı