Sigarayı Bıraktım ve Neler Değişti?

Tebrikler, zararın neresinden dönülürse kârdır. İyi ki erkenden bırakmışsın, böylece vücudun sigaranın etkilerini daha kolay sübvanse edebilecek, verdiği zarar da geçecek. Bir daha dokunmadan uzun bir yaşam sürmen dileğiyle. Ben hiç dokunmadım, aramıza hoş geldin.

Tebrikler, zararın neresinden dönülürse kârdır. İyi ki erkenden bırakmışsın, böylece vücudun sigaranın etkilerini daha kolay sübvanse edebilecek, verdiği zarar da geçecek. Bir daha dokunmadan uzun bir yaşam sürmen dileğiyle. Ben hiç dokunmadım, aramıza hoş geldin.
Hoşbulduk efenim, 11 yıl oldu ya çokta erken sayılmaz.
Bu arada sübvanse çok havalı bir kelimeymiş yazdım aklıma bunu. Hoşlandığım kıza kullanmak istedim bu kelimeyi. :D

Öncelikle tebrik ediyorum, yazınızda resmen kendimi gördüm çok güzel bir yazı olmuş inşallah bende bir tarih belirleyip bırakacağım bu yazıyı tekrar tekrar okuyup kendimi motive edeceğim 😊

Hoşbulduk efenim, 11 yıl oldu ya çokta erken sayılmaz.
Bu arada sübvanse çok havalı bir kelimeymiş yazdım aklıma bunu. Hoşlandığım kıza kullanmak istedim bu kelimeyi. :D
11 yıl ama yaşın 24 hocam, yine 11 yıl kullanmış olup 40'ında bıraksaydın böyle diyemezdik.
Aynen kelime efsane ya :). Hastanede nötrlemek veya etkisini bastırmak gibi anlamlarda çok kullanılıyor.

Sizin adınıza çok sevindim. Sigarasız, sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim. :) Ayriyetten bu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. :) Sigarayı bırakmak isteyip bırakamayanlara iyi bir yazı olmuş. :)

Günde 1.5 paketin bir de maddi yönü var. Hayatımda hiç içmediğim için fiyatları bilmiyorum ama nereden baksak 15 Lira gibi bir maaliyeti olabilir. Tabi maddiyat sağlık kadar önemli değil ancak onu zaten değerlendirmişsin tekrara gerek yok. :) Umarım bırakmak isteyip de bırakamayanlara örnek olursun, tebrikler.

Geri
Yukarı