Simulasyon Teorisine Farklı Açıdan Bir Bakış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazmayacağım diyorum ama dayanamıyorum, evet senin gibiler yüzünden kapanıyor, sen kimsin ki beni burada aşağılayıcı resim paylaşıyorsun haddini bileceksin bu bir, konu felsefi olabilir bende Kuran-ı Kerim den örnekler vererek cevap veriyorum bu da seni ilgilendirmez bu iki, yazdıklarımın bir tanesinde bile cehennemi telaffuz dahi etmedim bu da üç. Herkese açık bir forumda arkadan konuşmak nasıl oluyor acaba. Peki sen beni aşağılamak hakkını nereden buluyorsun onu bana bir açıkla, yobazlığa gelince senden ala yobazını görmedim.

Anlamıyor musun? Çık git şu konudan başka yerde nefretini kus. Biz hiçbir şey hakkında kesin konuşmazken sen nasıl kesinkes bir dini doğru kabul edebiliyorsun?

Cehennemden bahsetmedim demiş bir de. Ya cahilsin ne dediğini bilmiyorsun ya da dalga geçiyorsun.
“Herkes kendi bacağından asılır”
“Ahirette göreceğiz”

Bunlar şekerleri, tavşanları mı tavsip ediyor sana?

Yobazımsı, dar görüşlü insan bana yobazın alası diyor şaka gibi. Konuyu tehditlerle kirleten benim sanki.

Çık şu konudan daha fazla kirletme.

Ben bir şeyi yanlış anlamadım, sen okuduğunu bile anlayamıyor olduğun, tartışma ve saldırma arasındaki ayrımı bilmediğin için yazmayı bıraktım. Semavi dinlerdeki tanrı inancı gibi bir inancın olduğunu iddia etmedim ben, eninde sonunda bir tanrıya varma çabası, sonuç değişmiyor dedim. Ayrıca sorduğum soru ne sen ne de başlığı açan arkadaş tarafından cevaplandı. Yarım yamalak okumak, okunan cümleler arasından cımbızla kelime seçip konunun bütünü ile alakası olmayan saldırılar yapmak, hakaret etmek gibi durumlar yetersizliğin göstergesidir. Kendini biraz bilgi, bolca davranış olarak geliştir, sonra tartışalım.

Anlamıyor musun? Çık git şu konudan başka yerde nefretini kus. Biz hiçbir şey hakkında kesin konuşmazken sen nasıl kesinkes bir dini doğru kabul edebiliyorsun?

Cehennemden bahsetmedim demiş bir de. Ya cahilsin ne dediğini bilmiyorsun ya da dalga geçiyorsun.
“Herkes kendi bacağından asılır”
“Ahirette göreceğiz”

Bunlar şekerleri, tavşanları mı tavsip ediyor sana?

Yobazımsı, dar görüşlü insan bana yobazın alası diyor şaka gibi. Konuyu tehditlerle kirleten benim sanki.

Çık şu konudan daha fazla kirletme.
Sen onlardan cehennemi nasıl çıkardın çok merak ediyorum. Bizim gibiler dar görüşlü sizler aydınsınız öylemi, güldürmeyin insanı. İşinize gelmeyince yobaz oluyoruz. İçindeki nefret seni çöplüğe döndürmüş kirletme kelimesini ağzına alma bari.
Ben bir şeyi yanlış anlamadım, sen okuduğunu bile anlayamıyor olduğun, tartışma ve saldırma arasındaki ayrımı bilmediğin için yazmayı bıraktım. Semavi dinlerdeki tanrı inancı gibi bir inancın olduğunu iddia etmedim ben, eninde sonunda bir tanrıya varma çabası, sonuç değişmiyor dedim. Ayrıca sorduğum soru ne sen ne de başlığı açan arkadaş tarafından cevaplandı. Yarım yamalak okumak, okunan cümleler arasından cımbızla kelime seçip konunun bütünü ile alakası olmayan saldırılar yapmak, hakaret etmek gibi durumlar yetersizliğin göstergesidir. Kendini biraz bilgi, bolca davranış olarak geliştir, sonra tartışalım.
Bi gidin Allah aşkına, burada zaten her şeyi siz biliyorsunuz biz bir şey bilmiyoruz, bırakın artık şu bilgiçlik taslamayı. Bak kendini nasıl da tarif etmişsin ''hakaret etmek gibi durumlar yetersizliğin göstergesidir''.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı