Şınav mı yoksa dambıl mı?

araba farı

Zeptopat
Daha fazla  
Aslında büyük bir kol falan pek derdim değil ve fena bir şekilde güç kazanmak.
Eğer tercihiniz dambılsa güzel güç kazandıracak spor programı ya da tavsiyeleriniz varsa yazarsanız mutlu olurum.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Eğer tercihiniz dambılsa güzel güç kazandıracak spor programı ya da tavsiyeleriniz varsa yazarsanız mutlu olurum.

Hocam dambıl ile hareketler cok daha fazla. Ama ikisini de yapabilirsiniz eğer dambil falan alacaksaniz ilk 1 ay şınav çekerek, kucuk guc kazandiracak egzersizler yapip hafifde olsa guc kazandiktan sonra dambila falan gecmenizi öneriyorum.

@Aras the Great ki arkadasin dedigi gibi dambil almaya falan para yetismes. Salona gitmek daha mantikli.

Hocam dambıl ile hareketler cok daha fazla. Ama ikisini de yapabilirsiniz eğer dambil falan alacaksaniz ilk 1 ay şınav çekerek, kucuk guc kazandiracak egzersizler yapip hafifde olsa guc kazandiktan sonra dambila falan gecmenizi öneriyorum.

Teşekkürler deneyebilirim.

Dumbell ile güç kazanımı için sürekli yeni dumbell alman lazım yüksek ağırlıkta bunu karşılayabilirsen az çok olur, önerim salona gitmen.

Teşekkür ederim gitmeyi düşünüyorum.

Hedefiniz güç ise vücut ağırlığınız(calisthenics) ile çalışmanız çok daha mantıklı. İlla dambıl ile olacaksa yukarı da dendiği gibi salona gitmeniz daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı