Sınavlar iptal olsun

Olmaz.

Online da olsa size bir eğitim veriliyor ve bunlardan sorumlusunuz. Yetersiz olduğu yerde kendi eksiğinizi kendiniz kapatmalısınız.
Bu mesaja kızgın atanları çözemiyorum.

Adam kendi görüşünü belirtmiş sırf sizin istemediğiniz bir şey hakkında ters konuşunca yapıştırmışsınız.

Gerçekten kimlerle uğraşıyoruz...

Bu mesaja kızgın atanları çözemiyorum.

Adam kendi görüşünü belirtmiş sırf sizin istemediğiniz bir şey hakkında ters konuşunca yapıştırmışsınız.

Gerçekten kimlerle uğraşıyoruz...
İnsanlar kendi duygularını paylaşabilirler. Technopat Sosyal, boşuna emojiler eklemedi. Hatırlatmak isterim.
İnsanlar kendi duygularını paylaşabilirler. Technopat Sosyal, boşuna emojiler eklemedi. Hatırlatmak isterim.
Kaldı ki Steve Rogers ve siz çoktan gülücüklerinizi koymuşsunuz.
Dediğime çıkıyorsunuz işte, çelişiyorsunuz da doğal olarak tabii.

Kaldı ki Steve Rogers ve siz çoktan gülücüklerinizi koymuşsunuz.
Dediğime çıkıyorsunuz işte, çelişiyorsunuz da doğal olarak tabii.

Bırak önceki konuları, hocamız yeni konu işleyip onları da soracakmış. Hocalar bizi daha çok geriyor. Kasım ayında sınav olanların daha az konudan sorumlu olduğunu söyleyince bize " günde 8 saatiniz var çalışın." Cevabını veriyor. Ne halde olduğumuzu düşünen yok. Evet bence de sınavlar olmalı ancak en azından herkese eşit şartlarda yapılsaydı bari. Örneğin ben 10.sınıfım. Önceden sınav olanlar sadece 1.üniteden sorumlu oldular yani permütasyon kombinasyon. Biz ise 3.üniteye kadar, polinomların neredeyse sonuna kadar sorumluyuz. Ve sınavlar yapılacak haberi bize 10 gün önceden verildi.

Hocaya biraz baskı yapmamız sonucu biraz önce fonksiyonların sonuna kadar sorumlu olduğumuzu söyledi. En azından konuyu azaltırsınız arkadaşlar baskı yapın bence. Psikolojik olarak kötüyüz falan yazmıştık.

Ah şu matematikten çektiğimi bir bilseniz. Bende çok isterim sınavların iptal edilmesini ama arkadaşlar size kötü bir haberim var sınavların iptal olma olasılığı benim sınıfı geçmemden daha düşük. Bu sınav yapılacak öyle yada böyle. En iyi bakın en iyi ihtimalle sınavı ertelerler. Böyle olması daha kötü. Benim arkadaşım sadece 2 konudan sınav oldu ben 7 konudan sınav olacağım.

Geri
Yukarı