Sinerji Bilgisayar Açtığı Davayı Kaybetti

Hocam sizi çok sevdim ama biraz üzüldüm trajikomik kazandım mı kaybettim mi bilemiyorum demişsiniz ya.
Yahu şu bilgisayar konusu sinirimi bozuyor sorumu yanlış anlama merak etriğim için sordum aslında davadan çekilsem maddi anlamda daha karlı olurdum (minning ile parası çıkardı.) Gavur inadı var bende harbi komik bi durum sende haklısın:)

Yahu şu bilgisayar konusu sinirimi bozuyor aslında davadan çekilsem maddi anlamda daha karlı olurdum (minning ile parası çıkardı.) Gavur inadı var bende harbi komik bir durum sende haklısın:)

Çok iyi anlıyorum ben de geçen hazır sistem almıştım İtopya'dan ne yapsam görüntü vermiyordu ama korktum iade istemedim uzattıkça uzatıyorlarmış.
Direkt gönderdim ne yaparlarsa yapsınlar gene çalışmasa o zaman uğraşırım diye sorunu yok diye geri gönderdiler harbiden çalıştı anlamadım.

İnat var bende.
Bu konu sahibi ise kazansa kaybetmezdi. Ama hakem heyeti de saçmalamış bayağı.

Çok geçmiş olsun size de. Dilerim, mağduriyetinizi de giderirsiniz.

Çok iyi anlıyorum ben de geçen hazır sistem almıştım İtopya'dan ne yapsam görüntü vermiyordu ama korktum iade istemedim uzattıkça uzatıyorlarmış.
Vallahi gelen geçen dalga geçiyor. Kaybetsen daha karlıydın 6-7 ay minnig yapar bilgisayarda yanında kar kalırdı diye diye zaten bende şans olsa anam kız doğurdurdu neyse kafanızı ütülemeyeyim gece gece:)

Geri
Yukarı