Sinerji bilgisayar ayıplı ürünü iade etmiyor

Şu Sinerji'den zamanında ben de çektim. Anakart yolladılar SSD bacağı kırık geldi. Sonra da biz bir şey yapamayız dediler. Şu firmadan ne mal alın ne de mal aldırtın. Paramızla rezil oluyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Başvuru Durumu Geçmişi​

8.3.2024 08:20:23Savunması İstendi

Şu durumda şu anda. Savunma yapması için ne kadar süresi oluyor?

Ürün elime geldi bunu saklıyorum şimdi. Bir şey soracağım iade alamama durumum olabilir mi? Haklıyım ama. Çünkü başka yerden yeniden satın aldım da onu açıp kullanıcam. İade almazlarsa 2 tane i9 14900K işlemcim olacak.

Savunması istedi olmuştu 1 ay geçti bugün savunması geldi diyor. Bundan sonra süreç nasıl işleyecek acaba? @181951

Yasal savunma süresi 1 ay hocam. 1 ay içerisinde savunma yapmazsa, savunma yapmamış bir şekilde değerlendiriliyor.
Savunması geldi oldu 17 sinde gelmiş. 1 ay 6 gün sonra filan yaptı savunmayı yineden sayılır mı? Bir de şimdi ne olacak acaba?

Son düzenleme:
Ürün elime geldi bunu saklıyorum şimdi. Bir şey soracağım iade alamama durumum olabilir mi? Haklıyım ama. Çünkü başka yerden yeniden satın aldım da onu açıp kullanıcam. İade almazlarsa 2 tane i9 14900K işlemcim olacak.
Hocam elinizde, markanın kabul ettiği belgeyi görüp direkt iade kararı verilebilir veya bilirkişi atanır ve ürün incelenir. Bilirkişi atanınca sizinle iletişime geçer ya ürünü ister ya da eve gelip test etmek için gün verir.
Savunması geldi oldu 17 sinde gelmiş. 1 ay 6 gün sonra filan yaptı savunmayı yineden sayılır mı? Bir de şimdi ne olacak acaba?
1 ay içerisinde savunma gelmiştir, sisteme eklenmesi vs anca olmuştur hocam.

Geri
Yukarı