Sinerji bilgisayar ayıplı ürünü iade etmiyor

Mail ile sinerjiye bilgilendirme yapın, olumsuz dönüşlerini ss alıp THH'ye başvurun.
Ürünü gönderdim zaten arayıp bana ürünü geri göndereceğini söylediler. Şöyle mesaj atmışlar.

1709801133261.png

Neden ürünü iade almıyorsunuz filan mı yazsam?

Kutusunu dahi açmadığım anakartı iade ederken bir sürü zorluk çıkarmıştı Sinerji. Mümkün olduğunca uzak durulması gereken bir şirket.

Kutusunu dahi açmadığım anakartı iade ederken bir sürü zorluk çıkarmıştı Sinerji. Mümkün olduğunca uzak durulması gereken bir şirket.
Bir daha tövbe şu ürün de hakkım olanı alıyım da.

Satın aldığım Intel Core i9 14900K 3.20 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci (Tray) ürünü kullanırken bilgisayar mavi ekran hatası ile kapanıyor. Bilgisayardaki tüm parçaları test ettim fakat yine de sorun devam etti. Üründen 2 adet aldığım için diğer ürün ile değiştirdim o zaman sorun düzeldi ve hatasız çalıştı fakat arızalı ürünü diğer bilgisayara takınca o bilgisayar hata almaya başladı. Ürünün üreticisi Intel ile iletişime geçtim ve ürün için testler yaptık ve üretici ürünün arızalı olduğunu kabul etti. Ürün Tray işlemci olduğu için değişimi yada iadeyi satın aldığım yerin yapabileceğini söylediler ve bana mail attılar kanıt olması için. Ben ürünü Sinerji bilgisayara Intel'in maili ve iade istediğimi içeren bir kağıt ile taraflarına gönderdim fakat Sinerji bilgisayar beni arayıp ürünün arızalı olmadığını ve tarafıma geri göndereceklerini söylediler. Ürün kullanılırken bazı programlarda veya yüzde yüz kullanımda iken hata veriyor. Windows işletim sistemi kayıtlarında işlemci çekirdeğinde arıza olduğunu gösteren kayıtlar var. Ürünün tutarının iade edilmesini istiyorum.

Şu şekilde yazsam olur mu?
Şöyle desem olur mu yazsam kanıt olarak İntelin mailini yükliyeceğim başka ne yükleyim.

Son zamanlar da Sinerji hakkında çok fazla iade şikayeti görür oldum uzak durmaya çalışacağım bir firma haline geldi...

Siz garanti olsun diye şimdiden THH'ye başvurun en erken 2 ay falan sürüyor biraz uzun sürüyor, arızalı ürünü iade almak zorunda seve seve alacak. Yoksa THH icra yollar o şekilde alır.
Yok almadılar iade zaten geri gönderiyorlar ürünü de THH ye başvuru olarak belge ne yükleyeceğim. Intelin attığı maili yollayacağım. Başka ne yapmam lazım? Sinerji ürünü bana geri yolluyor onu teslim alıyım mı?

Yardım ederseniz sevinirim. İlk defa başvuracağım.

1709801847328.png

Şu konuşmayıda gönderiyorum. Belge olarak.

Başka neler yükleyebilirim. Fatura, Intelin maili ve su konusma.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Başvuruyu yapacağım da.

Son düzenleme:
Yok almadılar iade zaten geri gönderiyorlar ürünü de THH'ye başvuru olarak belge ne yükleyeceğim? Intel'in attığı maili yollayacağım. Başka ne yapmam lazım? Sinerji ürünü bana geri yolluyor onu teslim alayım mı?

İlk defa başvuracağım.

Eki Görüntüle 2134747

Şu konuşmayı da gönderiyorum. Belge olarak.

Başka neler yükleyebilirim. Fatura, Intel'in maili ve su konusma.

Fatura, konuşma, karşının hatalı olduğu tüm evrakları yükleyebilirsiniz, 5MB sınırı var unutmayın. Teslim alın, yoksa bir de kargo firması ile uğraşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı