Sistem tavsiyesi puanı gelsin

Yamete Kudasai

Kilopat
Makaleler
4
Sistem toplama konularına özel puan gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Bazı konularda 2 kişi ya da daha fazla kişi arkadaşa sistem topluyor ama hepsi farklı sistemler. Soran arkadaş da hangisini satın alacağına karar veremiyor. Bunu çözmek için özel bir puanlama gelmesi gerektiğini düşünüyorum. En iyi cevap tarzı bir puanlama gelirse daha güvenilir olabilir. Satın alan arkadaş o yorumu seçip yazan kişinin puanını arttırsın. Ben de birkaç aya buradaki arkadaşların yardımıyla sistem toplamayı düşünüyorum ve herkese güvenemiyorum çünkü.

Mesaja bırakılan ifadeler neden var o zaman? Gereksiz olacağı yönünde fikrim.
Yeni kullanıcılar genellikle dikkat etmiyor bunlara. Sadece sistem toplama konularına gelen bir özellik olmalı ve bir ağırlığı olmalı bence konu açık iken.
Doğru olan sisteme 1 bilen kişinin ifade bıraktığını, yanlış sisteme 10 bilmeyen kişinin ifade bıraktığını düşünün.
Tabii o konu da var. Olması da avantaj olmasa da bir problem olmaz.

@Yamete Kudasai Sistem hata içeriyorsa raporlasın cezasını alır. Onun haricinde herkes istediği sistemi önermekte özgür.

Sistem toplama puanı dediğiniz için direkt karşı çıktım. O zaman her kategori için gelmeli neden sistem toplama? Telefon, oyun ekipmanları gibi şeyler de aynı.

Sistem toplama için oylama gelir mi? Bilmem zor iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı