Siyasi konular artık yasaklansın

Yasaklanmalı mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
O kadar saçma bir korkun var ki... Sizlerin beyinlerini nasıl yıkamışlar anlamıyorum ama şu anda korktuğunuz o partilerin içindekilerin çok çok büyük bir oranda Müslüman olduklarının farkında değilsiniz.

Sadece AKP mi Müslümanların olduğu parti zannediyorsunuz?

Neden böyle bir şey yapsınlar? Hocam gerçekten şakasına bizi trollediğini düşünüyorum.

Sadece AKP mi Müslüman? Bu nasıl bir beyin yıkamadır anlamıyorum. Sizler bunu derken bile insanların günahına nasıl girdiğinizin farkında değilsiniz. Müslüman olan birisini kafirlikle suçlamanın dinen suçunun büyüklüğü nedir biliyor musun? O partidekiler de bu ülkenin insanı, o partilerdekilerin de çok büyük kısmı Müslüman.

Napsınlar dini adamlar? Zaten çoğunun dini imanı para başka bir şey gördükleri yok.

Öyle bir şey olduğunu sanmam. O partilerin içinde de çoğunlukla Müslümanlar var

Saçma saçma şeylerle gelme buraya. Beynin yıkanmış, gelip buraya dediklerine bak. CHP dediğin parti 71 yıldır bu ülkeyi yönetmiyor bile! CHP en son iktidarda olduğunda senin annem baban bile daha hayatta değillerdi.
Oh bee rahatladım.
Korkuyordum üzülüyordum sağ olun doğruyu öğrettiğiniz için.

He ?

Dosya Ekleri

• E8XMi2oWQAAIpkT.jpg
    E8XMi2oWQAAIpkT.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 34
Korkuyordum üzülüyordum sağ olun doğruyu öğrettiğiniz için.
CHP 1950 seçimlerinden beri sadece 1978-1979 yıllarında iktidara gelmiş bir parti. Ülkedeki bu kadar saçmalığın nedeni olabilir mi sence? Sizlere söylüyorlar mı bunu? Yoksa sizler ülke kurulduğundan beri hep CHP tarafından yönetilmiş de son 20 yıldır mı başka partinin başta olduğunu sanıyordunuz?

1950 - 1978, 1979-2021 yılları arasında yani toplam 71 yılın 70 yılında yönetimde ve kararlarda söz hakları bile yok doğru düzgün. Baş örtüsünün kamu kurumlarında yasaklanması hatası dışında da dinle ilgili hatalı bir kararları yok. Türkçe ezan konusu ise tartışmaya tamamen açık bir konu, dua ya da ezanın Türkçe mealiyle okunmasının günah olduğunu bana birisi kanıtlasın.

CHP 1950 seçimlerinden beri sadece 1978-1979 yıllarında iktidara gelmiş bir parti. Ülkedeki bu kadar saçmalığın nedeni olabilir mi sence? Sizlere söylüyorlar mı bunu? Yoksa sizler ülke kurulduğundan beri hep CHP tarafından yönetilmiş de son 20 yıldır mı başka partinin başta olduğunu sanıyordunuz?
Hocam bilmiyordum bunları sağ olun.

Ama Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünden bugüne televizyonda konuşmalarını gördüm ve anne-babaları da biliyorsunuz.

Galiba manipüle ediliyordum küçük yaştan beri.

Babanızdan veya kahvehane ortamında siyaset dinleyip buraya gelmeyin. Yeminle zehir gibi adamlar var, perişan ederler sizi. Gerçekleri yüzünüze yüzünüze çarparlar kabullenmek istemeseniz bile.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünden bugüne televizyonda konuşmalarını gördüm ve anne-babaları da biliyorsunuz.
Sen her insanın konuşmasını al, kendi istediğin gibi kırp, dediği şeyin dışında her şeyin algısını yaratabilirsin. Bak bununla ilgili sana çok güzel bir görsel yükleyeyim buraya. Medya dediğin şey işte buradaki kırmızı yuvarlağı seçer göstermek için, gerisinde ne olduğu umurunda değildir.

its-media-just-media-22458898.png

Geri
Yukarı